Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 2éve belementem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2éve belementem egy titkos viszonyba. Addig jutottunk, hogy majdnem elhagyta a családját, de aztán mégis maradt. Azóta sem szabadulunk egymástól, de már nem ugyanolyan. Hogyan kaphatnám vissza azt a régi valakit, akivel imádtuk egymást?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy, akkor más volt, az agyával gondolkozik, jelenleg már csak szexre kellesz, ennyi
2013. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még mindig ő az aki nem tud békén hagyni.Minden lehetséges módon.Folyton a lakásom előtt autózik,dudál,figyeltet.Elmondása szerint nagyon szeret,de nem tudja mikor teszi meg a lépést.Hogy tudnám döntésre bírni végre?
2013. aug. 1. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A k u r v a anyádat, hogy családos emberrel kezdtél ki.
2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne bírálj,nem ismered a múltam.Nem miattam tartunk itt,de hosszú a történet.Kívánom sose kerülj ilyen helyzetbe!Nem tudhatod!Van sajnos amikor a szív felül bírálja az észt.Úgy látom téged megcsaltak már.Ennek tudom be a kommentedet.
2013. aug. 2. 08:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg annyira szeretne téged,akkor már rég otthagyta volna érted a családját.ennyi infóból úgy érzem,te csak egy kaland voltál neki...
2013. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem miattam tartunk itt"

Ugye viccelsz? Ebben a sztoriban két szereplő van és te nem az vagy, aki elküldte a pasit, miután kiderült, hogy nős! Ha szemernyi tisztesség lenne benned, azt mondtad volna: szeretlek, de majd akkor lesz köztünk bármi, ha elváltál és nem egy titkos dugópatrnernek kellek, hanem társnak!

De összességében megérdemlítek egymást, mert ez a pasi gerinctelen patkány.

2013. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a tested kell neki jokat kefelni ...
2013. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!