Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nalam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nalam vagy 10 evvel idosebb fiuba!?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?Felek ha elmondom akkor kinevet.Minden nap latom es koszonok neki.O kedvesen visszaszol es mosolyog is nekem.Mit tegyek?

2013. aug. 2. 19:40
 1/5 Didiiayer ***** válasza:
Hogy tervezed? Csak odamész hozzá és elmondod?
2013. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy? mert nem mindegy hogy az a tiz év az 12 és 22 vagy 19 és 29 ..
2013. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy 13 vagy. Maximum 15. Szerintem ne próbálkozz.
2013. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismered egyáltalán vagy csak köszöngettek egymásnak??? ha nem is ismered hogy lehet egyből szeretni? nem tudom hány éves vagy, de ha még annyira fiatal vagy akkor ne kockáztasd meg h ezért lecsukják... mi lenne ha veled egykorúval próbálkoznál akivel több is van köztetek azon túl hogy köszöntök egymásnak
2013. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy ismerem.Mar reg.
2013. aug. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!