Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes dontes? Valaljam be vagy sem? En 21 eves vagyok es szerelmes vagyok egy nalam 18 evvel idosebb ferfiba.

Figyelt kérdés
o 38 eves es egyedul el...egyszer sem volt nos,viszont van 2 gyereke 2 kulonbozo notol...a nagyobbik lanya szinte velem eggyidos, a picur pedig 2 es fel eves.En mindezt tudtam a legelejetol megis belementem ebbe az egeszbe mert akkor meg nem gondoltam volna hogy egymasba fogunk szeretni raadasul eleg rovid ido alatt...O azt mondja hogy velem szeretne lenni,en is szeretnem viszont felek attol hogy mi lessz ha a csaladom megtudja,es attol hogy eggyalta van nekunk kozos jovonk a korkulombseg miatt?Es eppen ezert vagyok ilyen tanacstalan, mert amugy mindent megkapok tole amire nekem ugy erzem hogy szuksegem van...
2009. aug. 30. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy max 25 éves férfit őt inkább ne húzd be még 1 kapcsolatba
2009. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját magaddal törődj,hisz nem másoknak választasz párt.Ha jól kijöttök egymással,miért váltanál? Voltak/vannak nagy korkülönbségű,de jól működő házasságok...Az előítéletekkel meg ne törődj,Mo.-n ez úgy látszik,teljesen normális,ha Németben élnél,ott nem is szólnának ilyen miatt.
2009. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 21 voltam mikor megismerkedtem a férjemmel, aki akkor volt 37. két gyereke van 2 nőtől. Volt már házas, de az a nő nem akart gyereket. Eddig mindenkit megcsalt, senki mellett nem maradt meg. Én is aggódtam. 5éve vagyunk együtt, tavaly összeházasodtunk, mert azt mondta, nem akar nélkülem élni. Persze voltak fentartásaim, hogy pont engem nem csal meg de együtt dolgozunk, nem maradozik ki, és mki mondja mennyire imád. Először én is tartottam anyuéktól, de aztán úgy voltam vele, hogy basszus ez az én életem, ha pofára esek, akkor legfeljebb tanulok belőle. Imádjuk egymást, és már a babát tervezzük:-)
2009. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd számításba, hogy még sose volt házas, 2 nőtől van 2 gyereke és talán nem lenne jó, ha két évnyi "nagy szerelem" után egy kéthónapos gyerekkel a karodon csukná be előtted az ajtót. Te döntesz, mi csak véleményt nyilvánítunk.
2009. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsaitokat, az eszem azt diktalja hogy inkabb jobb lenne befejezni ezt a kapcsolatot de a szivem mast diktal, miatta szakitottam a 6 es fel eves kapcsolatommal, ami mar regen nem mukodott jol de eddig meg nem ismertem meg olyan embert aki miatt fel tudnam adni ezt a hosszu idot,es az elso szerelmemet.De egyszeruen ahogy megjelent o az eletemben ugy ereztem hogy mar nem tudom folytatni a regi kapcsolatomat mert tole megkaptam mindazt ami hianyzott nekem es ami miatt nem mukodott a regi(ami nem is olyan regi).Azt hiszem meg varok egy ideig.. meglatom hogy hogy fognak alakulni a dolgok vele (titokban)...es aztan dontom el csak hogy bevallalom vagy sem, mert ha ugy dontok hogy bevallalom akkor szembe kell neznem a csaladom elutasitasavam es az emberek rosszindulatusagaval ami nagyon nehez lessz...de ha ugy erzem hogy megeri megteszem.
2009. szept. 2. 21:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg az az en nagy bajom hogy borzasztoan hatarozatlan vagyok...nem tudom eldonteni hogy mit is akarok, mert felek hogy rosszul dontok.Es most is ez van felek hogy rosszul dontottem hogy eldobtam a regi kapcsolatomat...pedig az teny hogy nem mukodott.
2009. szept. 2. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy nem működő kapcsolatnak véget vetni akkor sem lett volna rossz döntés, ha nincs helyette rögtön másik.

A korkülönbséget minél magasabbról tojd le.

Gyereket egyelőre semmiképp ne vállalj, te még ráérsz neki meg már van kettő.

Amúgy viszont miért ne? A legrosszabb ami történhet hogy nem jön össze, nem ez lenne az első szakítás a világtörténelemben. Viszont akár még jól is elsülhet. Szerintem hajrá! (28/F)

2009. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!