Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki együtt volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki együtt volt a párjával, de szakítottak, és lesz neki egy másik, újra olyan boldog lesz az első csók után?

Figyelt kérdés
Érdekes lesz számára az új társ? Szerelmes lehet abba is? Vagy az első kapcsolatába képes kiélni mindent..a következő meg rutinos lesz..vagy sokkal hamarabb lesz rutinos? Bocsi,csak ezekre kíváncsi vagyok...aki tapasztalt leírhatná.:) köszönöm

2013. júl. 26. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok az első társaddal?
2013. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne szerelmes megint?
2013. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj nem:D csak 15 vagyok, és van barátom, szeretem nagyon és örülnék az elsò csók után (még nem volt) de ha mással lennék annak is olyan nagy varázsa lenne? Tehát hogy tud valaki a második vagy sokadik barátjával is varázsban égni a csókok után, nem csam rutin lesz számukra?
2013. júl. 26. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy picit butakérdés ez. :) Ha szakítasz valakivel, azt valószínűleg azért teszed, mert valami elmúlt, már nem értitek meg egymást úgy, mint az elején. Ha jön valaki, akivel viszont ezt újra átéled, akkor ugyanolyan varázst érzel majd az első csók után. :)
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem :) köszi
2013. júl. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!