Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja kimondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja kimondani rendesen a "szeretlek" szót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párom,és én 4-5 hónapja vagyunk együtt,de már 1 éve ismerjük egymást.Úgy érzem,imádom,és állítása szerint Ő is engem.Érzem is rajta,ahogyan viselkedik velem.De egyszerűen nem értem,hogy miért nem tudja kimondani,hogy "szeretlek".Mindig csak annyit nyög,hogy "én is",amikor mondom neki.Max még annyit,hogy imcsi,vagy szerike,vagy hasonló.Olyan,mintha azért nem mondaná ki rendesen,mert nem is érzi igazából ezt,és nem tudná őszintén mondani...Nekem ez nagyon rossz!Pedig már nem vagyunk gyerekek! Ő 30/F én 22/N...

2013. aug. 3. 21:50
 1/4 anonim válasza:

Én sem tudom kimondani, hogy "szeretlek". Pedig az nem kifejezés, hogy mennyire szeretem a párom. Ő 29/F és 20/L.

Sokszor zavar, hogy nem tudom kimondani. De egyszerűen nem tudom elmagyarázni miért van ez.

2013. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szóval, ha valaki tudja a választ, az nekem is segítene. :)

(első voltam)

2013. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudom kimondani , sem kimutatni az érzéseimet. Talán azért, mert a családomban soha nem nyilvánították ki a szeretet, nem mondták nekem, hogy szeretlek maguktól, így én is így nőttem fel. A barátomék családja a nagymamától kezdve az unokatestvérekig képes kifejezni a szeretetét, így Ő is állandóan mondja nekem, én meg "én is"-ezek. Néha sikerül mondanom, de akkor olyan érzésem van, hogy nem is tudom megfogalmazni.. olyan kellemetlen.


Szerintem családi háttértől és neveltetéstől is függ, legalábbis az én esetemben. Az övében nem tudom miért van ez, kérdezz rá esetleg!

2013. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok. Szerintem amcsi marhaság, hogy állandóan ki kell mondatni, túl sablonos. Inkább mutasd ki egyedi módon!


Szerintem az a baja, hogy sablonosnak tartja. Mert eléggé általános lett ez a szó, mindenki mindenkinek mondja, sokszor kellő érzelem sincs mögötte.

2013. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!