Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Az milyen szokás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az milyen szokás hogy ha mondom a csajomnak hogy szeretlek, ő nem rendesen mondja viszont, hanem ugy hogy befele, , szívja, , a levegőt. Ennek van jelentőssége?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy ez nem e olyan szokás mint a keresztbe tett uj amikor nem mondunk igazat?
2011. jún. 11. 08:01
 1/10 A kérdező kommentje:
azért a csajokhoz szóltam,hátha ők jobban tuják. Lehet ez valami csajos szokás.
2011. jún. 11. 08:03
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, én erről még nem hallottam, hogy jelentene ez valamit... :)

16/L

2011. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen szokásról még az életben nem hallottam.
2011. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ilyen szokás, talán csak túl sűrűn mondod és már kicsit sok. Nem ismerem a körülményeket.
2011. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos ket dolog van, az egyik, hogy jok a megerzeseid, es a csaj nem szeret igazan! Vagy annyira nem erzelgos tipus, hogy egy kicsit kinos neki kimondani a szeretlek szot akarkinek... barki legyen is az.
2011. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jah igen vagy a masik hogy tul sokszor mondod neki ami mar egy kisse idegesito tud lenni. En szeretem ha egy fiu nem mondja ki hogy szeretlek csak egyszer egy szokoevben, de annal inkabb kimutatja hogy mit erez.


Utolso vagyok :D

2011. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki sokszor beszél úgy, hogy befelé szívja a levegőt... engem borzasztóan idegesít, főleg, hogy egy közös barát is átvette. Ám csak magamban sikítozom ilyenkor. :)


Lehet, h nála is csak egy rossz szokás, de proszáld meg kevesebbszer mondogatni... hátha egyszer ő mondja majd, h szeret, normális légvétellel. ;)

2011. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogy zavarban van olyankor, és ezt váltja ki belőle a zavar. Én pl. halkan suttogok ha zavarban vagyok...
2011. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elb.sztad. A csajoknak sosem szabad azt mondani, hogy szeretlek, mert akkor azonnal elmenekülnek.
2011. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Túl sokszor is mondtam neki, és ő nem az az érzelgős tipus.
2011. aug. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!