Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet 40 évesen mindent újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 40 évesen mindent újra kezdeni?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok. Eddig nem jött össze a családalapítás, a párkapcsolatokban sem voltam sikeres.

Szeretnék mindent újra kezdeni, újra tisztának és szerelmesnek lenni, valakiért letenni az életem...

Sikerült ez valakinek? (nők saját tapasztalatai is érdekel)



2013. aug. 4. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Elment már az a vonat! Teljes életed már nem lehet, szerintem.
2013. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nehezen, de szerintem lehetséges olyan 85% sikert elérni. De drasztikusnak kell lenned.

Költözz el jó messzire, vissza se nézz. Szerezz új barátokat és új munkát. És ismerkedj.

De megsúgom aki még nem ment férjhez és korodbeli nő, azzal vigyázz mert oka van annak, hogy független. Próbálkozz fiatalabbakkal. 25 felett. Szóval biztos nagyon nehéz lesz, de biztos nem lehetetlen :)

2013. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a "valakiért letenni az életem" dolog sántít. Először saját magaddal kéne rendbejönnöd, nem mástól várni, hogy az életed teljessé tegye. Ha magaddal rendben vagy, akkor van esélyed harmonikus párkapcsolatra. Amúgy meg sosem késő...
2013. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet új életet kezdeni,csak elhatározás és bátorság kérdése.
2013. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne sikerülne?
2013. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért akarnád újrakezdeni? Egyszerűen csak változtass az életmódodon, változz meg. Nézz szembe a hibáiddal, fogadd el magad olyannak amilyen, és ne akarj elrugaszkodni a földtől. Lehet, de akkor újra pofára fogsz esni. Társat keress!

36F

2013. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. aug. 5. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
IGEN, 60 évesen is lehet!! Soha ne adjátok fel!!
2016. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!