Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra hagyott amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá. Most viszont mindent elölről akar kezdeni. Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
16 voltam amikor összejöttünk, imádtuk egymást.24 éves voltam amikor a kapcsolatunk már nem volt olyan jó egyre többet veszekedtünk. A számításunk után derült ki hogy teherbe estem terhes lettem. Egyre komolyabb lett a kapcsolata egy másik lánnyal,de úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk rendbe hozni a kapcsolatunk.A 6-ik hónapban vetéltem el. Akkor pokol lett az életen. A párom újra felvette a kapcsolatot azzal a lánnyal, vele vigasztalodott ,én pedig úgy éreztem teljesen magamra maradtam. Zárkóztam ma házba kis híján alkoholista lettem.Egy alkalommal felvágtam az ereim,de egy ismerősöm meg időben rám talált. Pszichiátrián kezeltek,azóta 6 év telt el,kezdek rendbe jönni, de néha meg mindig sírva fakadok ha a meg nem született gyerekemre gondolok. A volt párom nemrég felkeresett. Elmondta hogy tudja milyen szemét volt akkoriban és még egy esélyért könyörgött. Nagyon kedves és fogalmam sincs mit tegyek,régen iszonyúan szerettük egymást.Minden tanácsot szívesen fogadok.
2013. márc. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam a párkapcsolat bizalmon alapul. Teljesen mindegy, hogy mennyi idő telt el, arra nincs magyarázat, amit akkor tett veled. Én a helyedben biztos, hogy nem tudnék újra megbízni benne. A következő nagyobb akadálynál - ami biztosan lesz, ha újra együtt lesztek - megint lelép, és egyedül, összetörve kell majd szembenézned a gondokkal.


Az én véleményem az, hogy messzire kerüld el, az emberek alapvetően nem változnak. Ha régen nem lehetett rá számítani, akkor most sem lehet majd. Mégis mi változott volna ez idő alatt? Mert, hogy ő megbánta? És akkor mi van? Most, hogy már "nincs gond" már kellesz neki, ugyanez fog történni a következő problémánál is.


29/n

2013. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őt...lépj tovább,még van esélyed a boldogságra,de nem vele,szerintem ő csak felszakítja a múlt sebeit.

"régen iszonyúan szerettük egymást." Régen szerettétek egymást...de most az a kérdés,hogy még mindig szereted vagy csak megszokásból akarsz vele lenni és nem akarsz egyedül maradni?

Neked kell tudnod,hogy mi a jó neked,de véleményem szerint kezd új életet :))

2013. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hűhh,ez durva sztori. Nem is mer senki írni... Hol vagytok okos GYIK-osok?

Figyelj ez fájni fog,de ha egyszer képes volt elhagyni a sz@rban,valószínű megtenné megint. A másik lánnyal nem jött össze neki ,ezért visszakuncsorgott hozzád?

2013. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
100%

szóval...

A gyermek elvesztése előtt:

1. volt 8 szép évetek, boldogság szeretet szerelem szex minden happy

2. 8 év elteltével jöttek a viták elkezdett unalmassá válni a kapcsolat...

3. majd terhes lettél,

Ezek után rosszra fordult a kapcsolat, a párod nem törődött veled pont mikor felelősséget kellett volna vállalnia.

De ahelyett, hogy odafigyelt volna rád és felelősséggel figyelt volna rád mint leendő gyermeke anyjára ehelyett a könnyebbik utat választotta és inkább lelépett ha tudott.

-------------------------------------------------

A gyermek elvesztése után:

- A párod nem volt melletted aki elvileg szeretett és akiben bíztál.

- Magadra maradtál (szülőkkel nem tudom mi van?)

- Elvesztetted a gyermeked és a párodat is 2 dolgot egyszerre.

- jött a pszichiátria az öngyilkossági kísérlet szóval egy teljes összeomlás.

- a párod továbbra sem törődött veled

------------------------------------------------

És mindezek után te visszafogadnád őt?? Gondold végig. Nekem mindegy...

2013. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:
100%
ja és plusszba még 6 évig sz@rt rád...ez lemaradt :)
2013. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fospuska ***** válasza:
vannak megbocsáthatatlan bűnök...
2013. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:23 ASOT jól leírta, teljesen egyet értek.
2013. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!