Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek hogy mi lesz. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy mi lesz. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
kb. 1 éve megismertem neten egy srácot. ugy nagyjábol fél éve 'járunk'. megbeszéltük hogy lejön hónbap végén... van listánk amit megigértünk egymásnak xD És hát anyámék ugy engedték meg hogy kint alszik a kocsijába, de megbeszéltük hogy este bemászik az ablakon. az én ágyamon fogunk aludni .. elég kicsi .. odabujak hozzá? v ink ne? az elsőre tul sok? tanácsokat kérek h viselkedjek vele, nagyon szeretem és félek, hogy elrontom az egészet :S

2013. aug. 4. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda egy gyökér szüleid vannak; annyit utazik miattad és a kocsiban kell aludnia -_-
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát fiatal vagyok.. meg féltenek ...
2013. aug. 4. 22:38
 3/19 A kérdező kommentje:
de ez nekünk nem akadály xD
2013. aug. 4. 22:38
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát ha már egy ágyban alszotok akkor bújj oda hozzá végtérre is nem fekhettek egymás mellett, mint két fadarab, akkor maradjon a kocsiban. Nem kell egyből kefélni, csak reggel koránt kell kelni anyu miatt :)))
2013. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
már első személyes találkozásnál ott alszik? meg egyáltalán hány éves vagy?
2013. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1. 2és fél óra v mág több az ut és értelmetllennek találtuk hogy csak 1 napra jöjjön .... 2. nem az a lényeg hány éves vagyok
2013. aug. 4. 22:43
 7/19 anonim ***** válasza:
de nagyonis ényeg hány éves vagy. Ez az autóban alvás nagyon gáz viszont. Mivel kicsi az ágyad és elöször leszetek ilyen helyzetben tuti nem egymásnak háttal lesztek, viszont vesélyes dolog mert a szüleid szerintem gondolnak erre és ellenőrizni fogják. Ha ezzel lebuksz sosem fognak benned megbizni újra....
2013. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem deee, elég lényeges az esetetekben, hogy hány éves vagy, ha anyukádék a korod miatt nem engednek együtt aludni másvalakivel, aki ellenben vezetni tud, mivel kocsival jön.. Ez igencsak nagy korkülönbséget sejttet az esetetekben, ami ilyen "fiatal" korban, ami a tied, igen sok lehet O.o De ám megértem anyukádék bizalmatlanságát, hogyha "megoldjátok" a helyzetet.
2013. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán találkoztatok már????


Hány éves is vagy?

2013. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem . még nem találkoztunk ... épp ezért jön.. amugy 14 vagyok ha már annyira fontos
2013. aug. 5. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!