Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek belevágni. Hogy viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek belevágni. Hogy viselkedjek, hogy nehogy csalódás érjen, hogyan viszonyuljak a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, volt már komoly kapcsolatom 2 is , de mióta azoknak vége, egyre többet tapasztalom,hogy a srácoknak csak szexre kellek. Ennek nincs oka, mert nem viselkedek kihívóan,nem is öltözködöm úgy, nem kavarok minden héten mással, egyszerűen szerintem csak a koromból adódik,hogy azt hiszik én is csak egy hülyep*csa tinilány vagyok.. ( tisztelet a kivételnek,aki olvassa!) Való igaz,hogy már csak 20 éven felüliekkel ismerkedem. Most összehozott a sors egy 24 éves sráccal. Már ismertem látásból egy jó éve, most október végén kezdtünk el beszélgetni egy bulin. Ő olyan tipikus nagyon helyes, nagyon népszerű a lányok körében srác, és nagyon meglepődtem,hogy pont velem kezd el ismerkedni( nem tartom magam csúnyának,csak inkább a koromból adódó fiatalság..) Nos ezután a buli után, írt egy levelet,hogy nem volna-e kedvem meglátogatni, ő egy másik városban él, de nem nagy távolság, már van saját lakása és állása. Gondolkodtam a dolgon,de kicsit rossz előérzetem volt,hogy itt is az lesz,hogy csak szexre kellenék.. (Estem már ebbe a hibába sajnos, de hát nem tökéletes az ember..) Ezért visszautasítottam a találkát, és jól is éreztem,mert nem választ a kérdésemre,hogy csak arra kellenék-e,hanem "terelt".. Aztán most ezen a pénteken megint összefutottunk és azt mondta menjek vele táncolni... Táncoltunk,aztán megkérdezte,hogy vajon baj lenne-e ha velem szeretné tölteni az egész estét.. mondtam,hogy nem csak attól függ,milyen szempontból nézzük.. Azt válaszolta,azt döntsem el én.. Aztán együtt voltunk egész este, még 2-3 órán át beszélgettünk, és végül eljutottunk ahhoz a részhez,hogy mi van kettőnk közt.. Olyat közölt velem,amelytől minden 180 fokos fordulatot vett. Azt mondta szívesen megpróbálná velem, és kíváncsi rá, milyen páros lennénk stb. Nagyon meglepődtem, és végülis beleegyeztem, most egyelőre ismerkedünk,de még mindig bennem van ez a fura érzés,hogy valóban komolyan gondolja-e és nem csak átvágás az egész.. Bár azt nem értem,hogy ha csak szexre menne ki ,akkor gondolom egy srác nem pedálózik ennyit egy csajért,főleg nem egy ilyen srác,aki bármelyik ujjára kaphat 5 lányt.. Hogyan álljak ehhez a helyzethez szerintetek? Volt már bárkinek ilyen..? Bocsánat,hogy hosszú lett..
2010. nov. 28. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"gondolom egy srác nem pedálózik ennyit egy csajért,főleg nem egy ilyen srác,aki bármelyik ujjára kaphat 5 lányt."

Hát kur*a sokat nem is pedálozott. :DD

2010. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd h megküzdjön érted..
2010. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, kitartó, és legyen helyén az eszed.
2010. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

J válasza


Semennyit sem pedálozott!

Csak dugni kelessz neki, de várasd 2-3 hónapot ha meleted marad szerelmes beléd, ha ne csak arra kelettél volna neki

2010. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van saját lakása, állása, akkor nem áthívnia kellett volna a közeli várásába, hanem átmennie. Legalább fel kellett volna ajánlania, hogy "mit szólnál hozzá, ha én mennék át".

Ha nekem igazán tetszik egy lány, akkor minél gyakrabban szeretném látni. Szeretném jobban megismerni. Ha megteheti, de mégsem akar hetente többször látni, akkor szerintem csak megfektetni akar.

2010. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!