Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom őt szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom őt szeretni?

Figyelt kérdés

Olyan rendes, kedves és aranyos lány, jó barátom, de egyszerűen nem tudok bele szeretni.

Sok csajjal találkoztam eddig, de csakis ő érdemelne meg h szeressem mégsem vagyok rá kepes.

Próbáltam mar magam rávenni de egyszerűen nem megy.

Szeretnek mar boldog kapcsolatban lenni de amíg öt nem tudom megszeretni addig nem lesz. Mással meg úgysem jöhetnek össze mivel eddig sem találtam olyat akivel kialakulhatott volna valamit.

Mit tegyek h megszeressem?

22/F



2013. aug. 5. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kell erőltetni?

Az érzelmek nem parancsszóra jönnek, vagy kialakul vagy nem. Ahhoz pedig még túl fiatal vagy, hogy belemenj egy kapcsolatba csak azért, hogy ne légy egyedül!

2013. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mar kezdek begolyozni, annyira kellene egy kapcsolat. Vagy ha kapcsolat nem is de állandó szex nagyon
2013. aug. 5. 08:26
 3/6 gömbicica ***** válasza:

szia! szerintem semmit. Vagy megvan a villanás, vagy nincs.

Azt hiszem Neked inkább az állandó sex kapcsolat hiányzik mintsem egy szerelem.

Viszont gondolkozz el azon, hogy miért nem tudsz szeretni?

Tudom más szeretet érez az ember egy barátnő, feleség, testvér, szülő iránt, de ez a nem tudok szeretni csak ezzel a lánnyal fordult elő, vagy mindenkivel.

Szülőt tudsz szeretni pl.?

2013. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szülőt igen.

Ez a lány meg itt van barátom meg nincs is más lány, akikkel a nyáron találkoztam mindig volt valami cink, nem igaz h csak ilyeneket fogok ki mindig....

Ez a lány kedves őszinte, nem szemet, mégsem tudom szeretni.

Pedig jól jönne szerelem is és szex is. Na meg igazából ha össze is jönnek vele egy idő után nemtom h működne-e a dolog mert szex terén nem vállalna be semmit, csak simán a szexet

2013. aug. 5. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Én is hasonló cipőben vagyok. Üdv sorspajti!


Értem is odavan egy nagyon helyes gyerek, kedves is velem, nem szemétkedik, mint ember is értékelhető (talán annyi a hibája, hogy kissé egocentrikus, de nem vészes, végül is olyan közegből jött, hogy ezt megengedheti magának)

Minden téren megütném vele a főnyereményt, de nem tudom szereti férfiként.

2013. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, hogy mi alapján tud beleszeretni a másikba nekem pl elég egy szép mosoly egy pillantás, egy humoros hozzászólás rengeteg minden van...

Koncentrálj a pozitiv dolgaira, amit szeretsz benne nem hiszem el, hogy nem találsz benne semmi olyat.

Egyébként van olyan is, hogy szerelmes vagy de nem tudatosul olyan szinten, hogy "pillangók repkedjenek". Ahány ember annyiféle dolog. Én pl szakitáskor zúgtam bele az exembe teljesen, előtte szimplán szerettem mig kapcsolatban voltunk sosem éreztem ilyet sajnos mikor elvesztettem akkor jöttem rá mi mennyit is ér. Kiröhögöm ha valaki azt mondja ilyen lehetséges!! És mégis onnantól minden tünetével együtt átéltem a szerelmet csak sajnos már nem volt velem az illető. Pedig mit hagyott ki :) Soha olyan forrón nem szerettem azelőtt. Hát ilyen is van.

Amúgy szerintem nagyrészt kémia. Fel kell nézned rá valamiért, tisztelned kell és fizikailag vonzódnod hozzá. Általában ez a jó alap. A szagok meg ilyesmik is nagyban befolyásolják szóval eléggé kiszámithatatlan. Ha nem jön magától a fentiek ellenére akkor sajnos lehet, hogy sosem fog :(

2013. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!