Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok képes szeretni már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes szeretni már?

Figyelt kérdés

Egy fellépés során külföldön beleszerettem egy fiúba. Ők is velünk együtt jöttek fellépni, sokat beszélgettünk, nagyon jól kijöttünk a többiekkel is, imádom őket máig, pláne onnan a fiút... van jelenleg egy kapcsolatom, de úgy érzem nem tudom teljes szívvel szeretni, emiatt a külföldi srác miatt.

Annyira beleszerettem akkor, kisebb voltam és reménytelenül szerelmes.. utána az interneten sokat beszéltünk. Volt a csoportjukból egy másik fiú, aki belém volt szerelmes. Én barátként beszéltem vele, h nagyon kedvelem meg én is szeretem, és ahogy megtudta ezt az "én" fiúm, azóta nem hajlandó beszélni velem.... az internetről is letörölte magát, nem láthatom már soha, nem tudok róla semmit és én még azóta szeretem....

felkavar nagyon az, amikor a közös képeinket nézem vissza. :(


mit tegyek? hogy felejthetném el? nem vagyok képes miatta úgy szeretni, ahogy kellene...


2013. júl. 25. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
What happens in külföld, stays in külföld. Nem tudtam pontos helyet irni, mert ugye nem tudom, h melyik országról van szó. De az első mondatom az aranyszabáááály:)
2013. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!