Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha néha mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha néha mindkét fél azt érzi, hogy nem szereti a másikat?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején vagyunk,néha azt érzem,(kiderült,hogy ő is)hogy nem vagyok belé szerelmes,aztán elmúlik ez amikor találkozunk,vagy pár óra elteltével.. Legtöbbször annyira szeretem,azt érzem hogy vele akarom leélni az életem..de akkor is!Ez normális? Mit jelent ez?

2013. aug. 7. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, már nem is vagyunk együtt :S

Elég bizonytalan alapokon volt az a szerelem.. szinte azért mert volt hogy egyikőnknek sem kellett a másik..


Ő soha nem mondta meg ha így érzett de éreztem ha nem kellek neki annyira, és idővel vége is lett mindennek, nála borult ki a bili előbb.. és elmondta hogy nem szeret már.. stbstbstb. és END

2013. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!