Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindkét nemhez! Mi az amivel...

Mindkét nemhez! Mi az amivel nem vagytok elégedettek a testekkel kapcsolatban, mi zavar, mit nem tudtok elfogadni illetve min változtatnátok ha lehetne? Van aki nem szereti a testét, vagy a teste miatt önmagát?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok a korotokat is írjátok oda,köszi.
2010. ápr. 13. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én meg vagyok elégedve magammal, igazából csak pár kg-t fogynék, de nem érzem magam rosszul attól se, hogy rajtam van. Amivel nagy problémám van, hogy nagyon száraz a bőröm és elviselhetetlenül tud viszketni néha (voltam vele orvosnál már), de ez nem látszik, így ilyen szempontból nem zavar. Ha lehetne, egyedül csak ezen változtatnék.


20/L

2010. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi okoz gátlást esetleg bennetek?
2010. ápr. 13. 18:10
 3/13 A kérdező kommentje:
á,értem,remélem sikerül megfelelő krémet találnod,súly felesleg az nálam is van a hasamon dolgozok rajta,de kevés sikerrel,ez csajnál cikibb,pasinál még sexi is lehet.
2010. ápr. 13. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőnél is lehet szexi és a pasinak is ciki. Nekem nem tetszenek a hasa hapsik, főleg, ha hozzá pipaszár láb dukál....
2010. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*hasas hapsik* javítás.
2010. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek,de én ha valaki elégedettlen magával akkor megszoktam védeni,hogy úgyan már.Bár sajna én sose tudtam magam elfogadni,így a gyerekvállalásról is lemondtam.

Egyébéként duci is lehet szép,csak a megfelelő ruhákat kell megtalálnia és elfogadnia magát,sexisnek kell éreznie magát.

2010. ápr. 13. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:

án nem vagyok magammal megelégedve..


folyamatosan edzek és jó kondiban próbálom magam tartani..

próbálok felépiteni egy megfelelő nagyságu izomzatot ami már több mitn 1 éve tart és még szerintem 3 év kell hgoy elérjem és utánna életem végéig edzeni kell hogy tarthassam..


az zavar hogy az emger természeténél fogva a leglustább állat.. inteligenciáját tekintve pedig önelégült makacs jószág.. ezeket a tulajdonságokat próbálom magamban helyrehozni többé kevésbé mindenki máshoz hasonlóan..

2010. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19:01 hez .


20/F

2010. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

fogyhatnék egy 5-6 kilo 8de folyamatosan tornázok rá

nagyon kicsik a melleim, annyira zavar 17/L

2010. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy balesetben megégtem ez bizony már nem fog elmúlni és míg állandóan csúfoltak hát nem volt valami jó érzés mai napig nem fogadtam el magam általában csak sötét ruhában járok! Szóval jó lenne valami időutazó gép vagy valami na de ne álmodozzunk! A sulyommal nincs bajom a magasságommal már igen csak 156cm vagyok, de emiatt nem leszek öngyilkos elfogadtam és kész ezt az öngyi dolgot azért írtam mert már láttam egy ilyen kérdést, h valaki emiatt megakarja ölni magát hát nevetséges! Amikor pedig női problémám van nagyon csúnya lesz az arcom nos annak se örülök kifejezetten!
2010. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!