Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek heti hány találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek heti hány találkozás az "ideális" egy viszonylag friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon közel lakunk egymáshoz(kb 5 percre),heti minimum 4-5-6x találkozunk,de nem szeretném azt,hogy megunjuk egymást. Szerintetek?

2013. aug. 8. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi hetente háromszor találkozunk, olyankor együtt is alszunk, a hétvégéket végig együtt töltjük, bár mi 40 percre lakunk egymástól.


Szerintem nem lehet általánosítani, mindenkinek mások az igényei.

2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 tali az ideális.
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, de megbeszéltem a párommal. Azt mondta, ha esetleg sok lenne neki akkor szól mindenképpen és fordítva. Egyébként általában 2 naponta találkozunk, de van mikor minden nap egymás után 3-4 alkalommal, mert annyira nem tudunk betelni egymással :) Tényleg ember függő.Van aki ragaszkodó és szinte csak a párjával akar lenni és van aki meg szereti a szabadságot, időt fordítani a barátokra stb.
2013. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:

Mi az első hetektől fogva hétközben együtt vagyunk, hétvégén külön(legtöbbször). Ennek az oka az, hogy tanulunk egy egyetemen, de külön városban lakunk. Néha hétvégén is eljön, és én is néha hozzájuk. Valószínűleg nem okozna az sem gondot, ha egyfolytában együtt lennénk.


1,5 éve vagyunk együtt

21/f 20/n

2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "ideális". Ez csak az adott két emberen múlik, azon, nekik hogyan jó.


Mi az elején heti 3 alkalommal találkoztunk, most minden nap találkozunk, és minden nap együtt is alszunk. (1,5 éves kapcsolat). Úgy fél év után lett igényünk a napi szintű találkozókra. Ám mi már mind a ketten dolgozunk, és hét közben munka után már nincs is sok idő egymásra. Meg azért így is vannak külön programok, hétvégenként például, meg van, hogy később találkozunk hét közben, mert vagy ő megy valamerre egyedül, vagy én.

Tehát nálunk az jött be, ha minden nap találkozunk, de mégsem töltjük együtt az összes szabad időnket.

Párja válogatja, kinek, hogyan jó.

2013. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heti 7
2013. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneken ne agyalj. Mi is 5 percre laktunk egymástól, és a hét minden napján találkoztunk, több napon pedig együtt is aludtunk. Ma már együtt lakunk.

Miért unnátok meg egymást? Még így is alig bírtuk várni a munkanap végét, hogy végre találkozzunk. És ez a mai napig így van.

2013. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!