Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 2-3 találkozás kevés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 2-3 találkozás kevés? Mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Én szeretnék többet talizni, de a barátomon az látszik hogy neki elég ennyi.
2009. ápr. 11. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudnám oldani, akkor minél többet taliznék a párommal, de mivel csak távkapcsi, így nem kivitelezhető a dolog...Mindenkinek más az igénye, de ha vki igazán szereti a párját, akkor minden percet szeretne vele tölteni.
2009. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideális?Meg kéne szabni hogy mennyi az ideális találkozás?Nem vágom.
2009. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy ideális. Mert mindenkinek más az igénye. Természetesen osztom azt a véleményt, hogy egy jó kapcsolatban minden percet megtalál a két fél, hogy a másikkal lehessen. Szerintem ülj le a barátoddal, és beszéld meg vele,hogy neked ez kevés és hiányzik.
2009. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ideális... Ha valaki szeret valakit, akkor amikor tud, vele van.:)
2009. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kevés a heti 2-3 sem. Én pl. szeretek egyedül is lenni, a barátaimmal menni ide-oda, pedig nagyon szeretem a páromat. A kapcsolat minősége nem az együtt töltött idő mennyiségétől függ. Az hogy a barátodnak ennyi elég nem jelenti azt hogy nem szeret. Ha viszont te kevesled akkor beszéld meg vele hogy nagyon hiányzik neked amikor nem vagytok együtt és szeretnél kicsit többet vele lenni. Nem hiszem hogy el fog zárkózni az ötlettől.:)
2009. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez például attól is függ, hogy kinek milyen az életmódja. Ha nehezen összeegyeztethető, akkor ideálisabb a kevesebb találkozás, mert csak feszültségeket szül. Mi a szerelmemmel egy éve vagyunk együtt, ebből 7 hónapot non-stop együtt voltunk (suli vége-nyár-suli eleje), de amikor rámszakadt a tanulnivalók tömkelege, akkor megcsömörlöttem, és képtelen voltam a suli mellett 100%-osan rá figyelni (ami borzasztó volt, mert amikor nem találkoztunk, levert voltam, és ugyanúgy nem tudtam tanulni). Véleményem szerint annyi az ideális, amennyit meg tudtok oldani úgy, hogy ne szüljön problémákat az együtt töltött idő.
2009. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!