Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
Az a szitu hogy a legjobb barátommal , ami óta tudjuk az eszünket azóta haverok vagyunk. Közös piálások , fogadások , hülyülések és rengeteg emlék. Az elveink is azonosak meg minden. Egy ideje azonban elkezdtem többet érezni iránta. Ő pedig egy igazi csirkefogó. A csajait úgy váltogatja , mint más a zokniját. Szóval különösebben nem leszek féltékeny a barátnőire. De most ez más. Az egyik nagyon jó barátnőm belezúgott. Tényleg imádom a csajt. Ezért mikor megkérdezte hogy honnan ismered , azt mondtam hogy unokatesók vagyunk. Csak én lehetek ilyen szerencsétlen...Unokatesók vágjátok ? Ó én marha...Mikor már kimondtam akkor már nem volt mit tennem , nem szívhattam vissza a szavam. Miért nincs egy olyan radír amivel ki tudjuk radírozni a szavainkat ? Az zsír lenne...Nahát az én nagyszerű idiótám , ki gondolta volna , vele is elkezdett kavarni. De egy nyári estén minden megváltozott. Átlagos pénteki lazulásnak indult. Rengetek chips és kóla meg a kockulás. Elkezdtem valamivel cukkolni , ő meg megdobott egy párnával. Ez egyet jelentet : háború ! Valahogy úgy kerekedet a helyzet , hogy én leestem az ágyról , ő pedig felsegített. Azt mondta gyönyörű vagyok. Nem , én sosem olvadtam be még egyetlen szép pofinak sem , egyetlen gyönyörű kék szempárnak sem , de ez valahogy más volt. Olyan mint ha egy álomba lennék. Csak percekig bámultok egymást és ő megakart csókolni , mire én elfordítottam a fejemet . Szerencsétlen megszívta , ugyan is kanapén kellet aludnia. Utána mániákusan a fejébe vette , hogy én az övé leszek. Állandóan rajtam lóg. Ami nem is lenne ellenemre , de ilyenkor mint ha csak hallanám megszólalni a lelkiismeretemet : Hahóóó ! Egy szar alak vagy . Összetöröd egy kedves lánynak a szívét. Ne feledd , unokatesók !!!! Ezért drasztikus döntésre jutottam. Én önzetlen leszek. És majd később büszke leszek magamra . Begubóztam a szobámba és majd chips és Shout Park mérgezésbe fogok majd 60 év múlva meghalni...És hogy mi lesz 10 év múlva ? Majd a 42 kilómról felhízok 142 kilóra és majd olyan hájas leszek hogy nem bírom mozgatni lábamat , ezért egy gigantikus tolószékkel kell majd közlekednem. Höh , még sem. Olyan ritkán kedvellek meg embereket , de ezt a csaj tényleg imádom ! Egy szemét szar alaknak érzem magam...Nem tudom mit csináljak.

2013. aug. 8. 12:32
 1/3 anonim válasza:

Hát nekem ez kicsit túl sok szálon fut :D


(F)

2013. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú ha ezt elég konkrétan megfogalmaztad, csak mire eljutottam a végére elfelejtettem , hogy mi ment az elején.
2013. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényeg az a kérdező a nő és van egy srác aki iránt kezd többet érezni mint haverság, de a srác szeret nőzni ami igazából most zavaró a kérdezőnek mert mi volna a garancia, hogy a srác többet akarna a kérdezőtől és őt nem cserélné le mint a zoknit. De van egy 3. nő is a kérdező barátnője és ő úgy tudja, hogy a kérdező és a srác haverok.


Javaslatom, ha egyszer beszélgetsz a csajjal mond el neki, hogy nem az unoka tesod igazából de, úgy tekintesz rá.


Sráccal próbálj komolyabb viszonyt kialakítani és lehet ő is többet érez irántad. Hagyjad alakulni a dolgokat.


Más ötletem nincs!


25F

2013. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!