Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok és csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok és csinálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel megvolt a kölcsönös harmónia, de neki volt élettársa, persze adóssággal, és ahogyan az a nagykönyvben meg van írva, a párját választotta(köztünk nem volt szex vagy ilyesmi). Kénytelen voltam elfogadni a döntését, és megpróbáltam elfelejteni, de én is nyitottam egy másik irányba. Néhány hónap múlva "véletlenül" összetalálkoztunk, mire elmondta, hogy rosszul döntött, kifizette az adósságait, most pedig kezdené velem. Ti mit csinálnátok? Persze, most jönni fogtok azzal, hogy ha szeretem, akkor válasszam őt, de akkor mi marad a büszkeséggel. Nem tudom elfelejteni neki!

Vagy egyáltalán ti ezt, hogy reagálnátok le? Megalázott, most meg jön, hogy megbánta, persze szeretem ez nem kérdés, de mit tegyek, hogy adjak vissza egy kicsit abból a kínból, amit ő okozott?


2013. aug. 7. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szóval bosszút akarsz állni azon akit szeretsz?
2013. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, de csak úgy, minden nélkül legyek nyitott, mikor ő meg nem volt az?
2013. aug. 7. 19:58
 3/12 A kérdező kommentje:
És lökjem el az újat, aki míg neki nem kellettem elfogadott, és szeretett?
2013. aug. 7. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bazzz tök becsületes pasinak hangzik! Nem csalta meg a nőjét, nem akasztotta az adósság terhét az ő nyakába, kifizette, amit kell, lezárta a kapcsolatot és úgy ment hozzád! Kevés ilyen gerinces ember van szerintem. Bennem nem lenne semmi rossz érzés és adnék neki egy esélyt.
2013. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt leírom, de szerintem a csaja dobta ki őt és hozzád menekül. Ha egy picit visszaszeretnél tudok egy jó dolgot bár nem is tudom mennyire tetszene neked de leírom :) Még mielőtt dobott volna mondjuk legyen 6hónapja. Mondd ezt neki: Ne haragudj, de én most Tomival vagyok már 7hónapja és nagyon szeretem, szóval én vele maradok.

Nem tudom mennyit értettél abból amit leírtam de ha nem világos valami írj privit ^^

2013. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem ebben mit érzel megalázónk,de szerintem is korrekt volt a pasi.Elmondta,hogy mi a helyzet,nem akart terhet nyomni rád,nem hazudott,nem csalta meg a barátnőjét veled.Ne azon gondolkodj,hogyan állj bosszút,örülj neki,legyetek együtt,ha már ilyen szerencsés vagy,hogy mindent megoldott,és tiszta lappal akar indulni veled!
2013. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy a csaja dobta volna ki. A csajnak semmilye nincs az előző házaságából vitt két gyerekén kívül, a srácé a lakás, a kocsit vették fel kölcsönre. A csaj most úgy kapar, mint egy őrült, félve, hogy az utcán ragad a két gyerekkel a nagy semmivel.
2013. aug. 7. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az új rendes akkor ne csinálj semmit. Elrontotta.
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, értem én, csak míg Ő korrekt volt a csajjal, addig én legyek szemét az enyémmel. Miért nem mondta azt anno, hogy tetszel nekem, és komolyan gondolom, de várj rám, mert megoldok mindent. Most érezzem én magam szemétnek, mert én gondolkodás nélkül otthagyom a barátom?
2013. aug. 7. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért hagynád ott? Van valakid, hozzá kell tisztességesnek lenned. Nem tartozol a régi srácnak semmivel.
2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!