Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebbol meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbol meg lehet valami?

Figyelt kérdés

Szoval van egy nagyon baratom, akivel par honappal ezelott eldontottuk,hogy sexbaratsgaba leszunk es neha osszejarunk. Az egyetlen baj, hogy idokozben en menthetetlenul beleszerettem. Hogy miert? Mert allandoan ketertelmu jeleket adott szamomra. Sokszor mondta h szeret, meg hogy hianyzom neki stb. A minap beszelgettunk telefonon mikor szoba kerult a kapcsolatunk. Elmondta, hogy o soha nem tudna nekem tobb lenni, mint barat. Nagyon szomoru voltam, egesz este miatta sirtam. Miert ad jeleket hogyha nem is akar semmi komolyat? Lehet meg ebbol valami? Mit tegyek?


21/L



2013. aug. 9. 00:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem miért nincsenek ilyen barátaim, akik belemennének ilyenekbe?
2013. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mert csak kihasználni akar. most hagyd ezt abba mert csak rosszabb lesz. tapasztalat!!
2013. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért ad jeleket, mert látja, hogy neked ettől nyílnak a combjaid előtte. Érdek, ne feledd!
2013. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazabol,hogyha nem mondana akkor is nyilnek fele... Az a baj,hogy miutan mondta h nem akar tolem semmit en megis belementem egy ujabb 'talalkozoba'
2013. aug. 9. 00:50
 5/21 anonim ***** válasza:
mit tegyél,mit tegyél? Hagyd ott.
2013. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Most mi, nem mered neki megmondani mikor már hancúroztál is vele? Attól még, hogy a sorrendet felcseréltétek még meglehetősen bizalmas viszonyban vagytok
2013. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mitől lenne kihasználás, ha a csaj is belement?:) nyugi, ez is egy emberi érzés, szerelemnek hivják, de majd elmúlik.
2013. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akkor többet akkor valószínűleg azért, mert rajtad kívül még van jópár hasonló akihez néha beugrik
2013. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Dragneel ***** válasza:
0%
Nem hallottál még az ékezetekről?
2013. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Dehát nektek kellett ez, ha a férfiak 10% nagyszerűen elszórakoztat mindannyiótokat akkor nincs más hátra, mint a kasszához járulni.


"Az árat mindig meg kell fizetni". Ez a mondás mindig és mindenhol megállja a helyét, valamit valamiért szívem

2013. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!