Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ebbol ekkora problemat csinalni? Ekkora "bunt" kovettem volna el?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerult 1 het szabadsagra elmennem aminek nagyon orultem, eleg nehez honapok vannak mogottem. Kozben sikerult egy allasinterjura elmennem, ami sikeres volt igy jovohonaptol ott dolgozhatok. Emiatt egesz heten jo kedvem volt, kipihentnek erzem magam, nincs semmi bajom. Ma azonban a baratom kiakadt, mert veletlenul kiboritottam egy tal cukorkat es szerinte en nem vagyok jol, miert mosolygok mikor normalis allapotban kene lennem. Erre mondtam neki: nem lehet jo kedvem csak ugy? Valasza: de lehet, csak a megfelelo pillanatban. Nem ertem miert ne lehetnek kicsit boldogabb.. Igen kiboritottam veletlenul de ez nem a vilag vege erre megkapom azt, hogy ugy viselkedek mint akinek elmentek otthonrol... Tenyleg fura a viselkedesem es jogos a megszolitasa?
2013. ápr. 12. 18:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Orulok h neked ennyire tetszik, nekem kevesbe... Nem baj, kivanok neked is hasonlo szepeket.
2013. ápr. 12. 18:57
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt beszéld meg vele, hogy mitől rossz a lelkiismerete. Nem akarom a bogarat tenni a füledbe, de valamiért irigy rád. Tipikusan olyan helyzetet írtál le, mint a viccbe, amikor a nyuszikát azért verik meg mert van rajta sapka, másnap meg azért mert nincs....


Szóval nála nincs valami rendben.

2013. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nincs semmi oka arra, hogy irigy legyen ram. Vezeto beosztasban dolgozik, minden rendben megy a munkahelyen. Ezert se ertem, mi volt ez nala...

Mindenesetre koszonom a valaszodat!

2013. ápr. 12. 19:28
 4/16 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? hány évesek vagytok?
2013. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1.5 eve. en 23 o 29.
2013. ápr. 12. 19:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem normalis reakcio.......idiota a pasid, aki szereti a masikat az vele egyutt orul, nem pedig irigykedik, elottem levonek igaza van.....saros a csavod valamiben...

Lehet huzogatja titokban a titkarnojet, es lelkiismeretfurdallasa van?

2013. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs titkarnoje. Lehet igazatok van, de nem olyan embernek ismertem meg aki megcsalna... Bar ki tudja :S
2013. ápr. 12. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem akrom hogy igy legyen de tudd, hogy ez nem normalis viselkedes! Mi az hogy azert radformed mert boldog vagy? Raadasul ilyen idosen lehetne egy kis esze is...ll.

Szoval nagyon melyen nezz a kapcsolatotokba es ne hagyd magad, kerd ki magadnak az ilyen hangnemet! Nem vagy te kutya.....

2013. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam mar neki jo par alkalommal mikor veszekedtunk, hogy a kutyajaval beszeljen igy ne velem ( foleg mikor olyanokat mond h kuss meg ehhez hasonlok). Akkor bocsanatot ker aztan ha jon egy ujabb veszekedes ismetelten jon ez a beszedstilus nala :/
2013. ápr. 12. 20:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez bukta.......egyszer adj neki ultimatumot! Ha meg egyszer igy beszel veled, fogd magad es hagyd ott aznapra! Tudom nehez, de legalabb lehet megerti mi a helyzet......ha az sem mukodik akkor mehet a levesbe :S ennyi idosen igy banni egy novel.....erthetetlen!


Hidd el nekem, ez nem normalis, en parom soha nem mondott semmi csunyat, igazi uriember meg akkor is ha veszekszunk! Ilyen egy igazi ferfi!

2013. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!