Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én csak akarom megtudni miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Én csak akarom megtudni miért nem becsüli meg az egyik a másikat mikor a másik mindent odatesz érte a tenyerén hordozza és mutatja, hogy szereti? 20/Fiú vagyok és ő 21/Lány

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra miért változik meg valaki? A barátnőm elhagyott 1.5 év után, megkértem a kezét elötte arra igent mondott. Mióta gyakorlatozott az egyetemmel azóta új társaságba van. Állítólag élni akar és szabad lenni ezért először szüneteket kért aztán akart még 1 hónap szünetet de abba már nem mentem bele :S

2013. aug. 10. 18:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elnézést az elején a helyesírási hibáért utólag vettem észre.
2013. aug. 10. 18:21
 2/20 Macii ***** válasza:

ne akard már ilyen korán elbaszni az életedet, 20 éves vagy, legjobb évek, használd ki, én is azt csinálom, és majd 25-28 évesen elkezdek gondolkodni, hogy komolyodni kéne

20f

2013. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Engem 4 ev utan hagyott ott, ez volt 1 eve.

Jobb ha le se, mit csinalni ugyse tudsz, remeled jobb lesz a kovetekezo.

2013. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha állítólag élni akar akkor talált nálad jobbat annak ellenére, hogy a jegyesed volt :/
2013. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna beengedned az új társaságba.. Most biztos valakivel ott van együtt. Ez 100. Más különben minek kért volna szünetet, ha olyan vagy, mint amilyennek mondod magad? Ott cseszted el, hogy engedted neki a társaságot. Ahelyett, hogy szépen el lett volna veled. Ha meg komolyan is gondolta volna, akkor esetleg még eljárt volna dolgozni. Jegyezd meg! Egy csajt sosem szabad elkényeztetni. Figyelmesnek kell lenni, de nem kell helyette megoldanod mindent. Megszokja, hozzászokik, hogy semmit nem kell csinálnia, és kész, ennyiből letudta. Természetesen jó dolog ajándékot venni, de mindent csak a maga idejében. Most úgy gondolta, hogy jól van, ez a hülye már költött épp eleget, most már keresek mást, akivel lefeküdjek, ez meg had szenvedjen. Ha rám hallgatsz szóba se állsz vele! Ezek után én még köszönésre sem méltatnám. Hanem felemelt fejjel elmennék mellette az utcán. Egy ilyen húzással bele lehet jól taposni a lelki világába, és az ilyenek meg is érdemlik!
2013. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem rajtam múlt, hogy belemegy e abba a társaságba. Az egyetemi nyári gyakorlatát töltötte ott és együtt kellet azokkal dolgozni. Nem tudtam mit csinálni. Titkon remélem, hogy rájön hogy mit veszített de hülye se akarok lenni aki pikpak visszafogadja, bár szerintem nem jön vissza.
2013. aug. 10. 18:32
 7/20 Macii ***** válasza:
persze 5ös, láncolja magához csóri csajt és legyenek sülve főve együtt, meddig lehet azt bírni? mindenkinek kell tér, ha ezt csinálná, akkor a csaj egy idő után úgy lehordta volt, h a szar is megállt volna benne
2013. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Régen az volt a baja, hogy nem foglalkoztam vele eleget most meg hogy megfojtom, semmi se jó neki. De mondom mielőtt nem kezdett el gyakorlatozni semmi baj nem volt. Azóta hülyült meg és kéregette a szüneteit.
2013. aug. 10. 18:34
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem akart teljesen elengedni amíg elég biztos nem lesz az a srác aki ott lerendezte.
2013. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És ha nincs senkije? Mert, hogy ez is benne van a pakliba.
2013. aug. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!