Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszeretnétek valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnétek valakinek (akár ismerősnek) a barátnőjébe/barátjába, elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Igazából valamilyen szinten tetűnek érzem magam, hogy beleszerettem egy olyan lányba, akinek van valakije, és viaskodnak bennem az érzések. Nem akarom senkinek sem a boldogságát tönkretenni, de nem tudok másra gondolni, és van egy olyan érzésem, hogy ő se közömbös irántam. Nem megcsalni akarom a barátját, és nyilván második se szeretnék lenni. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy elmondjam-e a lánynak, amit iránta érzek. Ti ilyen esetben hogyan cselekednétek? Bevallanátok az igazságot, vagy inkább hallgatnátok, és megpróbálnátok elfelejteni? Ha lehet, akkor kérnék rövid indoklást is, hogy melyik megoldást miért választanátok, köszönöm.

2013. aug. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
*Bevallanátok az igazságot
2013. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mint a te helyedben.
2013. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, bevallottad ?

Együtt vagytok még ? (valamelyikkel)

2014. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el, pedig úgy éreztem, ő is közeledett felém, aztán hirtelen eltűnt, gondolom, rájött, hogy veszélyes vizekre evezett.
2014. dec. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!