Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátotoknak, hogy ha megcsalnátok? Vagy ha, nem derül ki, titokban tartjátok, mintha nem lett volna semmi?

Figyelt kérdés

A sulimban megismerkedtem valakivel, akivel 5 hónapig nyitott kapcsolatban voltam..Ő is arra ment amerre akart, én is, de néha azért együtt voltunk..Tetszettünk egymásnak, de valamiért egyikünk se volt szerelmes..Én elfogadtam így, volt ki ölelgetett, csókolgatott néha, beértem ennyivel.

Nem lett volna semmi baj, de Ő 5 hónap után mondta, hogy ezt nem kéne, sokkal jobbat érdemlek.

Oké, elfogadtam, nem beszéltünk kb 1 hónapig.

Pénteken volt az utolsó nap, ültem a padon és odajött, hogy miújság. Aztán szépen lassan felhánytorgatta a múltat, hogy milyen jó volt régen..Kérdeztem, hogy ezt most miért mondja, hiszen megbeszéltük, hogy ez így nem megy.Mondtam neki, hogy hagyja abba, de azt kérte hallgassam végig.. Azt mondta, hogy megbánta és hogy nagyon fogok hiányozni neki a nyáron.

Eleinte próbáltam erősnek lenni, úgy tettem mint akit nem érdekelne, aztán elkezdtük egymást cukkolni, feljöttek a régi dolgok. .

Mentem a szekrényemhez, jött velem. ott szorosan átölelt és megcsókolt..és csókkal köszönt el.. Elgyengültem..Attól félek, ez folytatódni fog szeptemberbe, nem tudjuk abbahagyni..

Itt az az egy probláma van, ami óriási, hogy nekem 2 hete van egy barátom...=/ Szóval, ha azt vesszük, megcsaltam..

Én még Őt nem nagyon ismerem, nem tudok benne megbízni, nem szeretem még annyira, de Ő ezt nagyon is jól tudja.

Arról is értesült tőlem, hogy pénteken elköszöntem a volt barátomtól, csak azt nem tudja, hogy ilyen jól sikerült ez a "búcsú".

A kérdés, hogy szerintetek mondjam el neki, hát ha értékeli az őszinteségemet, vagy pedig tartsam titokban és próbáljak meg nem gondolni arra, hogy megcsaltam és hogy ez még a nagyon elején volt?

Még ilyen nem fordult elő a kapcsolataim során.

Most tudom mindenkinek meg van a véleménye Rólam, amit megértek. Ha visszafordíthatnám az időt, máshogy csinálnám. Dehát nyilván, ami elmúlt azt már nem lehet..


Mondjam el vagy ne?

Légyszi, próbáljatok minnél többen valami hasznos tanácsot adni, a káromkodással nem megyek sokra.:)


Köszi előre is !


2013. jún. 17. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
gratulálok. Szegény gyerek bízott benned. ha már arra volt eszed hogy smárolgass vele, arra is legyen eszed, hogy elmondod a "fiúdnak". szegény, még nem is tudja hogy ribanccal jött össze. MONDD EL, had menjen értelmesebbhez
2013. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mond el neki , rosszab lesz ha kesobb vlki mastol tudja meg , nem fog tudni bizni benned !
2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Oké most leírom a felnőtték részéről a dolgot.....

Én ha megcsalnám a barátnőm normál kapcsolat alatt elmondanám,és azonnal szakítanék.

2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulálunk! Kapcsolódtál ezennel a büdös rib*ncok társaságához!

Amennyiben még szorult beléd kis emberség otthagyod a párod.

2013. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SevN ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!


Mondd el neki őszintén a történteket. 2 hetes kapcsolat, még nem veszíthetsz sokat, de ha már most titkolózol, később egyre nehezebb lesz Vele az élet. Most vagy elküld a fenébe, vagy megértő lesz, és megbocsájt Neked, és lehet még közelebb is kerültök egymáshoz, ki tudja. Ha nem mondod el, akkor csak eltávolodtok és a másik pasi úgyis közétek fog állni, nem lesz nehéz dolga:) Szal ezt amit ide leírtál, nyugodtan tálald Neki is. Nem olyan vészes az eseted, nincs házasság, 2 gyerek, nincsenek mögöttetek még hosszú évek stb..:)


Üdv,

SevN

2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
57%

Az ember egy különleges lény. Van akikbe szorult emberség van akikbe nem. Van akinek megadatott hogy gondolkodni is tudjon mielőtt cselekszik van akinek nem.

noss kedves kérdező neked egyik sem adatott meg.


Amennyiben szeretnél 2-essel átmenni a vizsgán elhagyod a párodat amennyiben nem akkor kapsz egy naagy fekete pontot és ezzel megvan a jegyed a pokolba.

2013. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mond el neki, mindenképpen.

Később úgyis kiderül, ha más nem, a másik féltékenységből beárul. Lássuk be jó móka tönkretenni más kapcsolatát féltékenységből (bár én még nem csináltam ilyet)

2013. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En pont forditva csinalnam kerdezo. Jelenleg te ahhoz huzol, aki talnoba tart teged, es ha nincs jobb, elovesz.


Es most fogod dobni azt, aki komolyan gondolja veled, de meg friss a kapcsolat.


Tudod mit, mondd is el neki, aztan legalabb keres olyat, aki megbecsuli.

2013. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Most minek kell ennyire leugatni? Előfordul, hogy az ember elkövet egy hibát, ettől még nem ribanc valaki.

Viszont szerintem mondd el a srácnak, ha értékeli az őszinteségedet, ha nem. Egyszerűen vállalnod kell a felelősséget, és ha most nem mondod el, mindig is bűntudatod lesz miatta, az meg szintén nem jó. És valahogy döntsd el, hogy kit is akarsz...

2013. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, díjazta az őszinteségem, és talán mostmár erősebb is a kapcsolatunk! :)
2013. jún. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!