Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Miért kerül a párom?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, és nem várhatom el, hogy ismeretlenül is bárki meg jósolja, hogy miért kerül a barátom! Hiszen senki sem tudja. Kíváncsi lennék, hogy ha elmesélem megpróbálom persze röviden és tömören, hogy mi a tippetek mit szűrtök le belőle!


Nem vagyunk régóta együtt! 5 hónapja járunk. Zökkenőmentesen jöttünk össze, nem volt gondolkodás. Egyértelmű volt minden, és nagyon egy hullámhosszon vagyunk vagy voltunk. Elmentünk egy kis időre pihenni ahol nagyon komoly dolgok is szóba kerültek. Teljesen mértékben szerelmet vallottunk egymásnak és boldogan jöttünk haza. Ez ment egy pár napig. Majd pár napja igazából nem érdeklem. Ezek a meghitt kis ölelések sem az igaziak. Szerdán még becézve hívott fel. Most meg a megtervezett hétvégénkből pedig kihagyott. Nagyon keresem magamban a hibát, de tudni kell róla, hogy ő egy nagyon érzékeny ember és mindenre ugrik kissé labilis. Tehát igyekeztem mindig türelmes lenni vele és ez nem nehéz, mert türelmes vagyok alapjáraton. Eddig minden voltam a szeme fénye, sokszor mondta, hogy meg sem érdemel engem és, hogy szeret. Amit nagyon sokszor mondogatott illetve mondogattunk egymásnak.


Persze volt más dologról is szó, hogy ha eszébe jut, hogy mehetne mindenhova és, hogy megtehetne bármit akkor eszébe jut, hogy én ott vagyok neki és mennyire szeret és nem érne meg egy kaland sem annyit, hogy engem elveszítsen. Talán ezek a dolgok dominálnak most leginkább. ÉS akárhogy is tudom meg mondták a barátai meg ő nekem, hogy nem csalna meg senkit, valamiért most ez a gyanúm úgy érzem, hogy valami törés van és most mintha kerülni akarna. Utóbbi pár napban ha én nem hívtam volna fel akkor nem jelzett volna.A telefonba sem volt az igazi és a régi. Lehet nekem sem kellett volna hívni, de ha a mai nap folyamán nem keres akkor én nem hiszem, hogy keresni fogom, mert ha hiányzok neki és érdeklem meg találja a módját ahogy én is tettem. De mivel nem keres, így kezdem azt gondolni, hogy kezdek közömbös lenni neki.


Szeretném megbeszélni vele és le is fogok vele ülni, csak várok egy hívást már elég régóta és valahogy nem akar ide érni. Viszont törje el valaki mind a tíz ujjam, ha fel merem hívni. Valaki volt már hasonló szituban? Talán megijedt volna...?! .... Ő 24 és én is :)



2013. aug. 11. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyire nem kellene függeni tőle.
2013. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én sem vagyok oda érte, hogy egymás nyakán csüngjünk meg mindennap beszélni, csak meg volt tervezve valami a hétvégére ..egy előre meg beszélt dolog...

úgy gondolod, talán ez lehet a gond? lehet csak én nem veszem észre magamon ..és az is lehet, hogy csak túl gondolom a dolgokat! nőből vagyok és észre sem veszem magam ...lehetséges...

2013. aug. 11. 18:00
 3/3 A kérdező kommentje:

lehet, hogy besokallt és arra van szüksége, hogy a saját világában legyen...

ő nem bántana engem soha (ezt mondta) lehet ezzel, hogy pár napig nem akar beszélni sem pedig találkozni ez kell ahhoz, hogy megint a régi legyen...mondom kissé labilis eset, egyáltalán nem egyszerű ...lehet csak ezzel akar megóvni ...persze én csak reménykedek...:)

2013. aug. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!