Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg nyálas voltam a lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nyálas voltam a lánnyal, szóba állt velem, amióta határozottabb stílust vettem fel, kerül, miért van ez?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés legelején egy-két hétig kedves voltam a lánnyal, férfiasabb énemet jobban takargattam, addig beszélt velem rendesen, de amióta egyszer keményebb, határozottabb stílust vettem fel vele szemben, azóta egyáltalán nem szól hozzám, miért van ez, ma a nyálas, emos stílus kell a lányoknak?!

2013. márc. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert szerepet játszottál, olyannak mutattad magad, amilyen nem vagy. Ezért lenne jobb, ha mindenki önmagát adná. Amúgy a határozottságot sokan összetévesztik a bunkósággal.

Plusz levonsz egy olyan következtetést, hogy "ma a nyálas, emos stílus kell a lányoknak" - erről szó sincs! Van akinek ez jön be, másnak más. Mindenki adja csak önmagát, már a kapcsolat elején, és akkor olyannal jön össze, amilyennel szeretne.

Te amúgy mit szólnál hozzá, ha összejönnél egy kedves, megértő, aranyos lánnyal, aztán 2 hét után elkezdene hisztizni meg dirigálni?

2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
add magad, valakinek majd a határozottságod fog tetszeni. Ennek a lánynak a gyengédebb fiúk jönnek be... nincs ezzel baj
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Eleinte azt hitte hogy majd úgy fog tudni ugráltatni ahogy ő fütyül aztán most rájött h mégsem leszel az a nyálas fiúka aki azt teszi amit mond és nyalja a seggét
2013. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mitől leszel férfias?

Javaslom az alábbi kérdést böngészgetni: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41506..

2013. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Meglepődött. Fordított esetben te hogy reagálnál? Ha eleinte aranyos kislányként viselkedne, halk szavú, szeretetreméltó, stb. Aztán egyszercsak kiülne a vállára a kisördög és azt hinné, hogy ő találta fel a spanyol viaszkót.
2013. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

neki a nyálas tetszik, ez van.

ez olyan kb. mintha egy pasinak a szende copfos jókislányok jönnének be, 2 hétig olyan a csaj, aztán k.rvás dresszbe rúdon táncolva fogad, az ipse pedig eldobja magát a szörnyűlködéstől.

nem értem minek kamuzni, eljátszani mást

a csaj beleszeretett az általad felépített érzékeny, bókoló műpasi álarcába, aztán te levetetted és csodálkozol hogy a keménykedő rideg tag meg nem az esete.

hát...csodálkozz csak, nemigaz hogy nem érted...

2013. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit èrtesz azalatt,hogy keményebb stílust vettél fel?am meg jòl írta az 1.vàlaszolò,ez könnyen összetéveszthetõ a bunkósàggal...
2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!