Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az hogy a pasim az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bloommy96 kérdése:

Normális az hogy a pasim az első csókolózáskor tapizik?

Figyelt kérdés
Először van barátom és nem tudom hogy ez mennyire megszokott meg ilyesmi..

2013. aug. 14. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, neked meg az a dolgod, hogy féken tartsd, és ne engedd.
2013. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
addig engedd ameddig jól esik:) persze ez a korodtól függ 13éves ne engedje 18évesen meg már szerintem ez alap:)
2013. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én 17 vagyok ő mindjárt 18..


köszi a választ, csak nemtudtam h ez mennyire megszokott, mert a filmekben ilyet nem láttam :D

2013. aug. 14. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan a filmről ítéled meg a dolgokat?

A film és a valóság, két külön álló dolog.

2013. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondta a tutit..a pasi alapból tapogat, mert a Nő testénél nem létezik csodálatosabb...namost ezt annyira engedd, amennyit jónak látsz..persze fontos, hogy a pasi milyen..ha büdösbunkó, akkor elhajtani, ha szimpi, akkor Te tudod..

Jééézusom...ne a filmek után menj..amit a hormonjaid diktálnak..jó, arra vigyázz, hogy a legyet be ne kapd, mert az még korai..

Olyan pasit engedj magadra, aki nagyjából normális...fogat is mos, ápolt, tud írni-olvasni..

2013. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 barbara12345678910 válasza:
Nekem is van barátom 8 hete vagyunk együtt első talinál már fogdosott én hagytam neki
2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked jól esik akkor hagyd, de ha még korainak érzed, akkor állítsd le finoman. Ha már a barátod akkor mennyit meg kell értenie. A pasik kicsit máshogy működnek, persze, hogy tapiz téged, fel van izgulva. Te szabod meg a határt, nem kell mindent engedned!

Neked lehet hogy még idő kell hogy feloldódj, de ezért tudatosan tudsz tenni, (mármint azért hogy ráhangolódj), de csak akkor ha valóban kívánod..

2013. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!