Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valakinek az első párkapcsolata az utolsó is? Létezik ez? Nincs később hiányérzet, aztán megcsalás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 14. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem az első kapcsolatom már egy jó ideje véget ért, azóta mással vagyok. Szerintem ez ember függő de én nem igazán hiszek benne.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani ugyan nem az első kapcsolatom, de ez az első, ahol már szexuális élet is van, és nagyon bízom benne, hogy nekem ez lesz az utolsó is. Tényleg fura egyébként, én sem nagyon tartottam jó dolognak, ha valaki csak egy emberrel van egész élete során, de őt érzem az igazinak. Neki nem én voltam az első (sem a második vagy harmadik...), de állítása szerint ilyen fajta szerelmet még nem érzett. Persze, nem tudom, hogy mi lesz később, de szerintem ilyen boldog senki más mellett nem lehetnék.


A megcsalásnak nagyon ellene vagyok, ráadásul vagyok elég karakán nő ahhoz, hogy inkább kilépjek egy kapcsolatból, minthogy ezt tegyem a másikkal. Az ő részéről azért nem félek ilyesmitől, mert már "kiélte" magát...:)


A lényeg az, hogy szerintem van, akinek működhet ez, és van, akinek nem. Biztos, hogy hosszú évekig tartó párkapcsolatnál van olyan, hogy szexuális vágy ébred egy harmadik fél iránt, de az már rajtad múlik, hogy mennyire vagy képes értékelni a kapcsolatod.

2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez nagyon ritka, meg nem túl jó.. én nem bírnám ki, hogy az egész életem egyetlen egy emberrel éljem le.. főleg nem úgy, hogyha pl 20 évesen ismerkedünk meg..
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen. Nemrég volt a neten, hogy egy pár egy napon születtek, csak együtt voltak és a férj nemrég halt meg, de a feleség másnap követte a társát a túlvilágra.


Amúgy meg szerintem tényleg létezik, csak ritka mint a fehér holló!

2013. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 20 évesen ismerkedtek meg, most 40-50 évesek. Anyunak ez az első kapcsolata, és valószínűleg ez lesz az utolsó is. :)
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha ez a kiélés nincs meg, csak egy-két szexmentes párkapcsolat? Akkor borítékolható a megcsalás vagy a szakítás? Előbb-utóbb biztos, hogy eszébe jut az egyik félnek, hogy mi lenne, ha ezt meg ezt tenném xy-al. Nem?


Az eddigi válaszokat köszönöm, ment mindenkinek a zöld kéz. :)

2013. aug. 14. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Férjemmel másfél éve vagyunk házasok, ez az első párkapcsolatom. Gondolom majd 30 év múlva biztos sokkal hitelesebb lesz, ha mondom, hogy nagyon szeretjük egymást, és nem érzem úgy, hogy mással is ki kéne próbálnom...
2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. ezen az oldalon bármikor olvasok a hűségröl, egy életen át tartó szerelemről, házasságról, mindig csak olyat láttam, hogy az illető a nagyszüleire , a szüleire vagy egy általa ismert másik idős házaspárra hivatkozott. nem tudom, ők belegondoltak-e, hogy mennyire más volt még akkor a világ, hogy valójában sokszor nm is láthatnak igazán bele, hogy tényleg jó volt-e mindig az a kapcsolat (tuti nem) és hogy megérte-e egy életet egy emberre áldozni vagy sem. más kor, más elvárások, más elképzelések a házasságról. régen sok volt az érdekházasság is, vagy kisebb érzelmek is elegek voltak, nem kereste mindenki az igazit és a szép szerelmet. talán mert nem is hallott róla, hogy ilyen is van. szóval lehet nosztalgiázni, meg szidni a mai, kapcsolatok szempontjából valóban elértéktelenedett kort, ugyanakkor az jó benne, hogy tudsz arról, hogy egy kapcsolat indulhat szerelemből is, hogy ki is léphetsz belőle, ha neked nem jó, hogy sokat változik az ember 5-10 év alatt is és más irányba változhatsz, mint a párod, hogy keresgélhetsz, amennyit jólesik, persze meg is állapodhatsz hamar, ha neked akkor az ugy jó.


2. 30 vagyok, a korosztályom környékén 13 éves kapcsolatok a leghosszabbak a környezetemben, amiket ismerek. most 3 ilyen példa jut eszembe, kettőnél a srác már volt plátóian szerelmes másba a kapcsolata alatt legalább egyszer (egyről tudok, de lehetett több is), a harmadiknál sok megcsalás volt a pasi részéről. és érdekes, ezek a kapcsolatok első éveiben vagy a harmadánál-közepénél voltak, nem mondjuk 10 év után. mélyebben nem látok bele, hogy nekik ez igazán jó-e, azt nem tudom. lehet, hogy igen. egyébként a 3 esetből egyiknél sem tudott a csaj a harmadik fél okozta szerelemről vagy megcsalásról ,illetve az egyik megtudta, de nem akarta elhinni, a mai napig sem hiszi el.

2015. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!