Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ertessem meg a parommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shakinga kérdése:

Hogyan ertessem meg a parommal, hogy vege, mar nem szeretem?

Figyelt kérdés

4 evet voltam együtt a parommal,abbol 2 evet eltünk együtt,sok volt a veszekedes köztünk,szinte soha nem vett komolyan,folyton felnem kellett hogy vajon mikor csal meg....

3 hete megismertem egy pasik sracot es most szakitani akarok mert mar nem is szeretem meg mar mast akarok,mar egyszer elhagytam de nem erti meg hogy vege,folyton azzal fenyeget h kart tesz magaban,ezert visszajöttem hozza,de nincs köztünk semmi,csak annyit h itt vagyok...Ujra el akarom hagyni de nem erti meg h nem szeretem...

Nem tudom mit tegyek...,ha nem tudom szeretni,gyülölni sem akarom,meg azt sem h miattam valami baja essen...

Mit tegyek??Nagyon el vagyok keseredve



2013. aug. 16. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak duma...annal nyuszibb h kart okozzon magaban...
2013. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gunther99 válasza:
Mondd ezt neki "Vége, már nem szeretlek"
2013. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos... én is gondolkodás nélkül belenyomtam egy felizzótt 8 centis vaspálcát a karomba ... kellett emlékezés miatt. DE am szard le mit tesz.
2013. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
menny el úgyse fog hülyeséget csinálni ,ne hagyjad h zsaroljon
2013. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így: "Meg kell értened, hogy boldogtalan vagyok veled és már nem szeretlek. Elhagylak, és ezen a fenyegetőzésed sem változtat."

Meg kell tenned, hiszen érzelmi zsarolással nem lehet valakit magához láncolnia. Az esetek nagy részében ez csak fenyegetőzés marad. De ha kárt is tenne magában, azért nem te lennél a felelős, csakis ő maga. Hiszen a másik ember nem a tulajdonunk. Én minden további nélkül elhagynám, előtte pedig kifejteném milyen undorítónak tartom, hogy ilyesmivel fenyeget.

26/N

2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

§ napig hagytam el,az alatt a harom nap alatt nem evett semmit,folyton hivott meg sms-eket küldött,sirt a telefonba h nem akar elvesziteni,

Mar parszor mondtam neki h nem szeretem,azt is elmondtam h mar van valakim..Akit szeretek..MEgsem erti meg

2013. aug. 16. 14:15
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha megis kart tenne magaban,ne add Isten megölne magat...,azzal a tudattal en nem tudnek soha boldog lenni,meg ha nem is az en hibambol törtenik...
2013. aug. 16. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
szakítsad meg vele a kapcsolatot új teló szám lépjél le értelme nincsen h vele vagy
2013. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért? Talán így boldog vagy?
2013. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vagyok boldog,söt ha meg sokat huzom ezt az egeszet,azt is elveszitem akit igazan szeretek...
2013. aug. 16. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!