Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak hogy ne bántsam meg? Meleg téma

Figyelt kérdés

Szóval néhány hete megismerkedtem valakivel,aki nagyon bejön nekem meg én is neki.Azt hiszem mindketten tartós kapcsolatot kerestünk. Tényleg nagyon tetszik,szinte tökéletes,de egy valami mégis zavar;mindig csak a szexről beszél. Én még "fiússan" szűz vagyok,és nem akarom elhamarkodni,de ő szinte semmi másról nem hajlandó beszélni csak arról hogy mikor csináljuk már...Szóval már egyszer szóba is hoztam,hogy ha majd úgy alakul hogy együtt leszünk,akkor az legyen más,különleges. Azt mondta,hogy megérti és hogy értékeli. De úgy látszik nem esett le neki,hogy az is zavar,hogyha mindig szóba hozza...Próbáltam vele éreztetni,hogy hidegen hagy MÁR a téma.(MÁR-először nekem is izgató volt,de a jóból is megárt a sok). És nem arról van szó,hogy lefeküdnénk,aztán eldobna,mert tényleg sokszor bizonyította már hogy szeret stb...

Picit messze lakunk (nem egy Makó-Jeruzsálem,de akkor is...) egymástól,így csak párszor talizunk/tunk,szóval javarészt chatelünk. Próbáltam terelni mindig a szex témát,de mindig visszatér rá.

help!



2013. aug. 17. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nincs más lehetőség: mondd meg neki, hogy a jövőben szeretnél majd lefeküdni vele, de most még nem, és nem az zavar, hogy a szexről beszél, hanem az, hogy túl sokat beszél róla, és téged más témák is eléggé érdekelnének.
2013. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mintha csak bármelyik szűz lányt hallgatnám, a barátjáról. A férfiak ilyenek, majd ha megkapja a popodat, akkor szóban nem lesz téma ! De ha zavar, mondd meg neki őszintén, biztos visszaveszi magát amennyire tudja :)
2013. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj ha picit ezzel meg is bántod, ha igazán szeret nem fogja érdekelni hogy milyen durván beírsz neki :)

Mond meg, ez nagyon zavar téged, ha nem tud másról beszélni akkor ne is beszéljen...

esetleg 1napig letilthatnád (az én hülye módszem :D )

de elég az hogy megmondod neki hogy zavar s kész.

Érted, ha fél évig letiltanád, ugyanúgy szeretne ha igazán szeret. :P

Sok sikert! ;)

2013. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze jól van hogy szeretnél várni vele, de ezek alapján nagyon kíván téged. Igaz hogy nem szabad elsietni, de túl sokáig sem szabad elhúzni ezt a témát. Hogy sokat beszél a szexről...hát pasi ez már csak így van. Ha nagyon zavar a dolog, akkor nyugodtan mond meg neki nem hiszem hogy ezen kiakadna.
2013. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 18. 11:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos,úgy látszik nem szeretett igazán,ugyhogy szakítottunk...de egyátalán nem bánom :)
2013. aug. 18. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

ha emiatt dobott, akkor jobb is így neked

az ilyeneknek csak a dugáson jár az eszük

2013. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell bánkódnod miatta, nem érdemelt meg téged. Ha megviselt akkor fordulj a barátaidhoz vagy a szüleidhez(ha elmondtad nekik hogy meleg vagy).
2013. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!