Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nekem tetszik ő is szerelmes belém. ÉS mikor beszélgetünk nincs téma! Mi legyen a téma?! Vagy ha bokolók akkor milyen konkrét bokokat mondjak neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek a helyesírásról!
2012. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj hát ez nagyon aranyos. biztos fiatalok vagytok még. hát beszélj vele arról, ami eszedbe jut. kérdezgesd a suliról, hogy mit szeret csinálni a szabadidejében, vagy hogy te mit szeretsz csinálni... milyen filmeket szeret. ilyesmi. nehéz ezt így megmondani, mert én pl azzal a sráccal, aki tetszik nekem, kb ugyanarról szoktam beszélni, mint bármelyik másik sráccal vagy ismerősömmel.
2012. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog ez. Bizonyára mindketten zavarban vagytok. Lehet beszélgetni családról, barátokról, filmekről, (félve jegyzem meg) könyvekről, vicces sztorikról, amik veletek vagy ismerőseitekkel estek meg. A bókot ne tőlünk kérdezd, szerintem nincs borzasztóbb, mint egy izzadtságszagú bók. Ha úgy jön ki a lépés, mondj szépeket! De nem kell agyalni a dolgon, hogy "Úristen: fél órája itt ülünk a padon, de még egyetlen bók nem hangzott el". Azt nyilván mondhatod, hogy milyen csinos, jól áll ez vagy az a ruha, stb. De alkalmanként! Ne úgy kezdődjön minden találkozás, hogy eldarálod ezeket! :)
2012. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bókolásról: nem csak külsőséget lehet megdicsérni. Ha egy belső tulajdonságára mondasz bókot, az szerintem sokkal többet ér, számíthat. Legalábbis én így vettem észre.


Ja és igen, helyzettől függ, hogy mikor és hogyan bókolsz egy lánynak. Ezt tanítani nem lehet, csak tanácsokat adni, mégpedig azt, hogy: érezned kell, mikor kell és mit.


A beszélgetéshez meg annyit, hogy gondold ki, miről akarsz vele beszélni, mit akarsz tőle megkérdezni. Ennyi. Aztán kezdj arról a témáról beszélgetni vele. A többi meg jön magától, JÖNNIE KELL! Ha nem, akkor mentsd a helyzetet, valamit találj ki. Az időjárást hanyagold... Vagy ha más nincs, hiányold a havat :D. Általában egy téma kell, nem tudom, én megfigyeltem, hogy ha beszélgetek egy lánnyal, akkor mondjuk indulunk a vicces történetektől és beszélgetünk filmekről, zenékről, mesékről, családról, barátokról, politikáról, hobbikról, suliról, stb, stb, stb. És van valamilyen logikai kapcsolat a témák között, a váltás nem huszárvágással történik, hogy eddig beszéltünk a filmekről, most pedig a zenékről fogunk. Hanem mondjuk "Annak a filmnek nagyon szeretem a zenéjét".

2012. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2012. jan. 3. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán összeillessz valakivel, nem kell azon gondolkodnod, hogy min beszélgessetek, egyszerűen csak jön. De azért egy próbát megér.
2013. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!