Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmentem ma első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem ma első randira lánnyal, a végén smároltunk és kézenfogva hazakísértem. Szerintetek facen bejelölhetem párkapcsolatnak vagy még inkább ne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
-.-
2013. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még ne!
2013. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem beszéltétek meg addig nem ajánlom. Mert rosz vége lehet.
2013. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fú, ez jó kérdés, írd neki h lenne e kedve megismételni és ha igent mond akkor talán kérdezz rá mert az gáz ha bejelölöd és elutasítja mert mindenki látja:D
2013. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legfontosabb? Nem irigyellek haver. Még együtt sem vagytok, de te már úgy csinálsz és ráadásul fb-re akarod kirakni ami nem szint
2013. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, hogy ennél egy kicsit fontosabb, hogy ismét találkozzatok.
2013. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úrég -.- És akkormég a tinilányok posztolnak ki rögtön minden hülyeséget... -.- Nem, ne jelöld be annak, elvégre nem jártok még, ha ez csak az első randi volt... A csaj helyében tuti kiakadnék, hogy mit képzelsz magadról, szóval NE... 19/L
2013. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Mi ertelme van bejelolni<?>

attol hogy az emberek tobbsege kiteszi hogy kapcsolatbaan van nem kell mindenkinek.

Mi koze van a tobbi embernek a maganelethez.<<????>>

2013. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én majdnem egy hónap után voltam hajlandó csak kitenni hogy együtt vagyunk a barátommal. Nem látom értelmét annak hogy kirakjuk és rá egy hétre mert hülyék voltunk levesszük, csak hogy mindenki lássa. Ráadásul úgy hogy nem is tudod pontosan hogy mi is van köztetek annak végképp nincs semmi értelme.
2013. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NE! semmiképp ne!! velem is ez volt. de NE rakd be !!
2013. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!