Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem, hogy miért nem jött össze korábban? (többi lent) F/19

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron párszor randizgattam egy lánnyal, de nem lett semmi komolyabb köztünk.Holott bevallottan szerelmes volt belém (és én is), de valamiért mégse jöttünk össze.Azóta se tudtam meg, hogy miért nem lett ebből semmi, és azóta kíváncsi vagyok, hogy miért.Kicsit zárkózott típusú lány (akkor 17 volt, most 18), nem volt még barátja neki.Nem szeretném ezzel megbántani, hogy újra felhozom ezt a témát (mivel legutóbbi találkozásunkkor nekem nagyon úgy tűnt, hogy még mindig érez irántam valamit).Érdemes rákérdeznem a dologra, főleg úgy, hogy valószínűleg egy évig nem is fogunk találkozni?

2013. aug. 18. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy évig nem találkoztok akkor nincs, amúgy lenne értelme.
2013. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!