Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel együtt voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel együtt voltál korábban de megbántottam őt és szétmentünk. Hónapokkal később találkozott velem és nevetgéltünk. Szerintetek van rá esély, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ: mivel bántottad meg, van-e valakije, mit érez még irántad stb...Ha szereted, akkor próbáld meg!
2013. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még h nem veszekedtetek miért kell azt gondolni h nem csak jófej.
2013. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úgy érzte együtt vagyok egy másik barátnőmmel...

ami nem volt igaz..

de kicsit olyan mintha nyitna felém.. legalábbis úgy láttam ezért hívtam el és belement...


szerintetek ez jelent valamit... és mindig olyan furcsán nézz rám összefutunk valahol..

volt hogy lesütötte a szemét.. volt hogy csak meredten nézett előre hogy ne kelljen rám néznie.. meg kapkodja a levegőt...


ti hogy látjátok ?

2013. júl. 20. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!