Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A távolság szétválaszthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság szétválaszthat egymástól két embert?

Figyelt kérdés
A barátommal már másfél éve együtt vagyunk, ez idő alatt jó és rossz pillanatokat is átéltünk már, ahogy ez lenni szokott, én úgy éreztem nagyon erős a kapcsolatunk, sosem engedett el és azt hittem most sem fog: Szeptembertől külföldön fogok tanulni, ő pedig marad itthon és azt mondta, hogy ő nem hisz a távkapcsolatban, így vagy két hét múlva szakítunk, amikor kiutazom, vagy most azonnal. Azt mondta, így nagyobb lehetőséget lát arra, hogy talán később újra kialakuljon valami... Nagyon meglepődtem és fáj, hogy ő ennyire nem hisz bennünk, mert természetesen nem garantált az együtt maradás, de itthon sem, de ha valakit igazán szeretünk, azt nem engedjük el, nem? Vajon szeretett valaha? Szeret még? Mit tegyek?

2013. aug. 19. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, szétválaszthat két embert.. de attól még meg lehet próbálni..
2013. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg meggyőzni!

1. majd próbálsz olyan gyakran hazalátogatni, amennyit csak tudsz

2. modern világban élünk ott a telefon/skype

3. hát szexelni nem tudok, de ott a szextelefon, elég izgató;)

4. nem leszel örökké ott

2013. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De így is érdemes lenne rábeszélnem, hogy ő ennyire tartózkodik? Ezzel a "felajánlásával" nem olyan, mintha már nem szeretne, hanem csak nyűg lennék számára?
2013. aug. 19. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megvan a beosztás és elég gyakran viszonylag, másfél havonta haza tudnék jönni 1-2 hétre.
2013. aug. 19. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig hittem a megbeszélősdiben, de azért erre én is azt mondanám neki, hogy menjen, amerre lát. Borzasztó kiábrándító a csóka. -.-
2013. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Másfél havonta 1-2 hétre!? És ő szakítani akar!?

Szerintem csak kifogás...mások gyakran 3-4 hónapot, vagy többet kibírnak,anélkül, hogy találkoznának. Nem szeret, egyértelmű, szerintem ne is fuss utána...

2013. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!