Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet interneten keresztüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet interneten keresztüli beszélgetés által szerelembe esni? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
az utóbbi időben újra elkezdtem beszélgetni egy távoli unokatestvéremmel. én 2o éves lány , ő 21 éves fiú. nagyon rég nem találkoztunk és 6oo km választ el bennünket egymástól. a beszélgetéseink által nagyon megkedveltük egymást és őszintén jelentette ki azt h szeret engem. most tényleg létezik ilyen? virtuálisan szerelmes lett? és már a hangomra sem emlékszik mert 3 évvel ez elött találkoztunk utoljára. segítsetek kérlek.

2013. aug. 19. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
fertő
2013. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kamu
2013. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te a saját életedből tudsz erre példát?


Én már volt hogy elragadtattam magam, de a nők többsége sok pasival ír egyszerre..


Pláne ha nagy a távolság....


Találkoztok végre, akkor lehet belőle valami, ha nem kerül rá sor akkor az valószínű kifogás....


De előtte mindenképpen Próbáljátok ki a skyp-ot legalább, ha még nem tettétek volna...

2013. aug. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ezt csak általánosságban írom. A te kérdésedhez inkább nem fűzök semmit, mert unokatestvérrel...
2013. aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Lehet interneten keresztüli beszélgetés által szerelembe esni


lehet. A kérdésed viszont kamu.

2013. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mostmár biztosra tudom h létezik. képes volt egy hétvégére eljönni hozzám, ugy h nem is tudtam róla. ugy meglepődtem h a szívem majd iesett a helyéről :D 700 km-t tett meg értem csak h végre láthasson. ekkora meglepetésben még senki sem részesített. :D hehh, tehát van ilyen :D
2013. aug. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!