Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Ti mit tennétek a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti mit tennétek a helyemben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy srác,akibe nagyon szerelmes voltam,de kidobott. Ma már kb. örül ha nem lát,tehát rossz viszonyban vagyunk. Viszont alig egy hónapja lett végleg lezárva az ügy,és én még nem tudtam őt elfelejteni. Sokszor gondolok rá,stb. Van egy másik srác,aki tegnap bevallotta,hogy szeret. Egyszerűen nem tudnék neki nemet mondani,mert régóta tetszik,viszont nem szeretem. Csak úgy "tetszik" Ha nem lenne a másik fiú,már tuti igent mondtam volna neki de így...vele lenne kicseszés ha összejönnénk közben meg még gondolok a másikra is. Tudom hogy a másik után már nem érdemes futni,de még nem hevertem ki teljesen ami történt. Viszont ha most nemet mondok a srácnak,akkor lehet hogy nagyon megbánom utána. A helyzetet súlyosbítja,hogy a két srác a legjobb haverok,és egy társaságba járunk(ahol mindenki tudja,hogy egy hónapja még a másik után sírtam) és szinte minden nap találkozunk,szóval a másiknak a szemébe se tudnék nézni ha most összejönnénk a sráccal. Tudom elég kusza lett,de remélem a lényeget értitek. Nagyon össze vagyok zavarodva,fogalmam sincs mit tegyek... Nincs szívem kidobni a srácot,főleg hogy még tetszik is,de ha igent mondok,akkor a másik kb. egy ri.ancnak fog nézni,mert tudja,hogy még 2hete is sírtam utána...nem tudom mit tegyek...

2013. aug. 21. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki a francot érdekel, hogy az a másik mit gondol. Ne foglalkozz már vele... Nem kellettél neki, de alázkodj meg. Nézd levegőnek.

Viszont a másik srácot is hanyagold - ne azért, mert legjobb haverok. Egyszerűen mert így nem lehet (nem is szabad!) nekimenni egy kapcsolatnak, még nem vagy teljes ember.

2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van... Csak nagyon nehéz lesz nemet mondani neki...de szerintem ha elmondom neki,hogy jelenleg senkivel nem tudnék összejönni,talán megérti. Köszönöm a választ :)
2013. aug. 21. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan rossz, hogy mindig az után sír az ember, aki nem is szereti, és akinek meg kellene, azt lepattintja. És tök rossz, mert az érzéseid ellen meg ugye semmit sem tehetsz. Sajnálom azt a másik srácot, főleg így, hogy amúgy még tetszik is. Az exed pedig egy vadbarom szerintem.
2013. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na ja... :( Amúgy miért vadbarom? :D
2013. aug. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!