Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire utal, ha a fiú "tanácsoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, ha a fiú "tanácsokat" ad a külsőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, gyerekkorom óta ismer, mondhatni legjobb barát ám az utóbbi időben érdekesen viselkedik.. Társaságban és ha ketten vagyunk is, sokat néz nemistudom..olyan kisfiús tekintettel, dícséri a ruhám, néha megsimogat stb.. De ami nekem a legmeglepőbb, hogy ha egymás között vagyunk úgymond tanácsokat (vagy véleményt) ad a külsőmről. Pl.hordjam többet kiengedve a hajam,sminkeljek picit kevesebbet, ilyesmi. De ezt kedvesen, számomra építőleg hatóan teszi csak nem értem. Felfigyelt volna rám? Esetleg tetszem neki? Segítsetek! Köszi!

2013. aug. 21. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
próbál segítni. ennyi. nemhinném, hogy tetszel neki.
2013. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy meleg, nekik jó ízlésük van az ilyenekhez..:D
2013. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos stylistnek tanul és most van gyakszin.
2013. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Legalábbis én ugyan így viselkedek azokkal a lányokkal, akik tetszenek.
2013. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha a párom észrevesz valamit a külsőmön az régen rossz :DDD Persze csak viccelek, de szerintem el lehet dönteni a gesztusokból, hanglejtés stb hogy mit miért
2013. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanebbe estem volna bele pár hónapja, azt mondanám hogy csak figyelmes.. :) De kétlem. 98%ban mondom hogy tetszel neki...és itt jön a baj... fiú lány barátság?! van egy darabig... amíg az egyik fel nem figyel a másikra.. Innentől csak két lehetőség van... vagy bókol tovább, stb, neked ez megtetszik, összejöttök és happy end. VAGY bókol tovább, de te nem tudnád viszonozni az érzéseit, EZÉRT urán viselkedsz vele... jönnek a veszekedések, ki fura, miért fura stb stb. Aztán majd felteszed neki a kérdést hogy mit érez irántad, ő azt mondja hogy csak barát, közben megszakad a szíve, és mindenki pörgeti tovább a hazugságot és tovább és tovább... Higgy nekem... ezt élem át mai napig... tudom miről beszélek... 17/L
2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem akar siman tetszhetsz is neki, talan most veszi eszre h csajosodsz, es szeretne maganak a kesobbiekben! :)vagy csak nagyon rendes, es probal segiteni, de sok minden lehet meg ezenkivul is!
2013. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem tetszik ő, szóval remélem ez az akar magának dolog jó tipp :) szerencsére úgy kezelem ezeket a dolgokat, hogy az látszólag imponál neki is !
2013. aug. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!