Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsokat evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat evvel kapcsolatban? ( a többi lenn, kérlek olvassátok el)

Figyelt kérdés
Kb.1 éve megismertem egy fiút, sokáig beszéltünk chaten, nagyon megtetszett nekem, de a távolság miatt nem tudtunk találkozni. Sokszor volt olyan hogy 24 órából 12őt csak ő járt a fejemben, azon gondolkodtam hogy valyon mit csinál, hogy van. Időközben ő összejött egy másik lánnyal, amikor ezt mondta teljesen összetörtem, de azt írtam hogy nagyön örülök a kapcsolatának, és nem vallottam be neki hogy mit érzek iránta, meg hogy nagyon szimptaikus számomra. Tényleg minden nap beszéltünk/beszélünk rendszeresen, ha nem beszélek vele hiányérzetem van. Talán ha elmondtam volna neki alakulhatott volna másképp? Annyira rossz így. K9öszönöm annak aki elolvasta, tudnátok tanácsokat adni? Pl ha elmondanám neki gondolom nem érne sokat, mert úgyis mással van.17L

2012. nov. 15. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki jobban jársz.Szerintem jobb őszintének lenni és igen elképzelhető,hogy máshogy alakul.De ha elmondod neki akkor benne van a pakliban,hogy többet nem áll szóba veled még akkor is,hogy ha kölcsönös a szimpátia,de jól is elsülhet.Sajnos nem lehet előre tudni,hogy az ilyen dolgok,hogy végződnek.
2012. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb volna elfelejtened ezt a fiút. Ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel! A távolság ilyen fiatalon nem túl jó, ez tapasztalat, de ha át is hidaltátok volna... Ha ő szeretett volna többet, jelezte volna. Ne magadat ostorozd. Most én is hasonló helyzetben vagyok és nekem is nehéz elfogadnom,hogy nem érdeklem a másik félt, de sajnos erről van szó. Már ne valld be! Csak belerondítanál a kapcsolatukba. Hagyd a fenébe, biztos csinos és okos vagy, jön majd más! :)


21/L

2012. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Most mindjárt jön a válasz:"kapjam be!":D

Csak azért,mert rossz tanácsot adtam.:D

Mondjuk,hogy ha annyira mély benyomást tettél volna,akkor 1 év alatt volt ideje közölni és nem jött volna össze mással,ha kölcsönös lenne a szimpátia.

2012. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem adtál rossz tanácsot, azt sem mondom hogy "Kapd be", lehet hogy igazatok van, de ha túlakarok lépni rajta meg elfelejteni akkor a beszélgetéseket is bekéne szüntetnem vele, ami elég nehezemre esne. Mindenesetre köszönöm a válaszaitokat!
2012. nov. 16. 15:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha valakit megszeretsz,akkor azt nehéz elengedni,de sajnos néha muszáj.
2012. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod?
2012. nov. 16. 20:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen távolságról van szó?

Jelenleg ezt most elvesztetted, de ha majd szakít a nővel, újra lesz esély arra hogy elmond hogy mit érzel, de lehet addigra már találsz te is valakit magadnak, sosem lehet tudni, mint ahogy azt sem, hogy mit mondana arra ha bevallanád neki hogy szereted. Egy próbát mindenképp megér, hisz jó is kisülhet a dologból, nem kell egyből negatívan hozzá állni.


26/l

2012. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kb 300 kmrőé van szó.
2012. nov. 18. 16:40
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem hogy a napokban elmondom neki, bármi is lesz.
2012. nov. 18. 16:40
 10/15 anonim ***** válasza:

"teljesen összetörtem, de azt írtam hogy nagyön örülök a kapcsolatának, és nem vallottam be neki hogy mit érzek iránta"


És amikor megkérdeztem, hogy a nők miért mondják homlokegyenest az ellenkezőjét annak, amit éreznek/gondolnak, akkor le lettem baszva, hogy én általánosítok, meg hülye, aki ezt teszi. Közben meg a nők nagy része ilyen, aztán csodálkoznak, ha szar nekik.

2012. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!