Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek ha a barátnőm magába folyt dolgokat?

Figyelt kérdés
Már több éve ismerem és mindig is egy érzékeny lány volt akinél hamar eltört a mécses,de ez pár hónapja egyik pillanatról a másikra megváltozott,nem törödöm lett,nem érdekli semmi és senki legtöbbször egyedül szeretne lenni alig mondja el hogy mi bántja stb. Abba biztos vagyok hogy régen nem ilyen volt és most magába folyt mindent nem tudom hogy miért lett ilyen de legjobb barátnőével is beszéltem és ő is észrevette rajta és aggódunk érte mibe csalódhatott vagy mi lehet a baj ha már valaki hasonlót tapasztalt magán vagy ismerősén megköszöném ha leírná hogy miért lehet ez előre is köszönöm !:)

2013. aug. 21. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Testi betegségek.
2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet depressziós is ettől.
2013. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Labilis idegállapot, súlyos hangulatingadozás, dühkitörések, depresszió, testi elváltozások, akár önmagára is veszélyes lehet. Hiába mutatja, hogy ő milyen érzéketlen, nem az. Segítségre szorul, át kell segíteni a csalódáson, mert egyedül úgy néz ki nem tudja feldolgozni.
2013. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!