Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-30-as fiúk! Amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30-as fiúk! Amikor egy kapcsolatban nincs már annyi romantika, tűz, mert ti egy kicsit elkényelmesedtek, hisz a tietek a nő, hogy lehet feléleszteni a régi dolgokat? Ha szeretitek még a nőt, de már természetes, hogy a "tulajdonotok"?

Figyelt kérdés

Melyik módszer a jobb?

1. Ugyanúgy kimutatni, hogy mennyire szeretjük

2. Kicsit visszavenni, úgy tenni, mintha már nem lenne olyan fontos (mivel ő is pont ezt csinálja)


Melyikkel lehet titeket "feléleszteni"? Ugyanis hiányoznak a szép sms-ek, a gyengéd szavak, az apró figyelmességek, akkor is, ha eltelt több, mint egy év. Sok pasi itt rontja el, és akkor kapkod, mikor már elveszítette a nőt.


2013. aug. 16. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1,nincs mit hozzáfűzni.
2013. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez de nagy baromsáág.. attol, h a barátod ilyen, attol ezt még nem kell kivetítened az összes vele egykoru fiura!
2013. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem akartam általánosítani. Csak a gondolkodásmódotokra vagyok kíváncsi.


1.válaszolónak: eddig is kimutattam, hogy ő nekem a legfontosabb a világon. Úgy érzem, pont ezért vette fel a kényelmes álláspontot. "Odavan értem, az enyém, mit törjem már magam?" Pedig nem kis "munkájába" került, hogy meghódítson...

2013. aug. 16. 08:09
 4/11 viktor123456 ***** válasza:
Fogadd el, hogy ez van. Te akartál kapcsolatot, az ilyen. Szép lassan lefelé tart. 20 év múlva már ütni is fog. :-)
2013. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
Igen , most általánosítani fogok pedig nem szoktam, de a legtöbb helyen ez a gond, hogy ellaposodik a kapcsolat..és ha nincs új ha nincs változás akkor az akasztófára kerül.
2013. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Eltűnt a romantika a nővel?

Megoldás:

Keresni kell egy másikat,akivel már lesz romantika.

Aztán idővel az is eltűnik.

Akkor megint lehet újat keresni.

A nők agyát fölösleges romantikával gyógyítani,úgyis belülről mindegyik szépen-lassan rohad.

2013. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 ev egyutteles utan sem csokkent az erdeklodes egymas irant, talan mert az elejen sem szorakoztunk egymassal. Amennyiben jatszottad a hercegnot, es nehezen tudott csak meghoditani, szerintem ez a masodik felvonas, most visszaadja, de talan ez nem is tudatos dolog. En nem szeretem a masokkal valo jatszadozast, sokkal inkabb oszinte, szokimondo vagyok, es lam meg most is imad, es talan egyre jobban es jobban..
2013. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! (utolsó hozzászólónak) Leírnád, hogyan viselkedsz vele, milyen a hozzáállásod az egészhez? Az én szerelmem érzelmeivel sincs probléma, hiszen tettekkel bizonyítja, hogy nagyon szeret és ragaszkodik, csak hiányoznak a gyengéd szavak, mint minden nőnek. Egyszóval túl nyers a stílusa.
2013. szept. 1. 06:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyreszt a ferfiak hajlamosabbak elrejteni az erzeseiket, masreszt ha tettekkel mutatja, hogy meg szeret, akkor talan nincs is semmi gond. En annyit teszek, hogy ha valami gondom van, valami bant, azt belemondom a kepebe, altalaban intelligens modon. Ezt az elejen utalta, aztan idovel elkezdett miatta tisztelni. Pont ezert sincsenek falak, vagy rejtett tuskek. Pedig o egy kemeny ficko aki nem mondja gyakran h szeretlek, mondjuk en sem szoktam. Mindent megkap ami egy ferfinek fontos, megis ha ugy adodik pl megfoz, serenykedik. Elvarasaim vannak vele szemben, es oszinten megbeszeljuk ezeket. ( amugy nyilvan neki is vannak).


A romantikara raterve: csinalj te egy romantikus vacsorat gyertyafennyel, vagy hivd meg valahova egy kellemes helyre. A ferfiak nem mindig tudnak romantikusan gondolkodni, segiteni

Kell nekik ha ilyen vagyaid vannak.


Viragot en sem gyakran kapok, viszont sokszor gyertyafennyel es egy pohar borral, kellemes zenevel var.


Tudod van olyan amikor ha elvarasunk van a masikkal szemben, nekunk kell megtenni helyette. Amennyiben neki jo erzes lesz, lehetseges, hogy legkozelebb o fog meglepni!


Bocsi h megkerdem de a szex az jo koztetek??

2013. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kulsod valtozott az utobbi idoben negativ iranyba? ( pl meghiztal, elhagytad magad)
2013. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!