Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korától vehetőek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korától vehetőek komolyan egy fiú/férfi érzelmei?

Figyelt kérdés
Régen emlékszem azt mondta nekem egyik ismerősöm,hogy 18 éves kor után;valaki viszont 20-at is mondott.Ti mit gondoltok erről a témáról?És arról,hogy a fiúk/férfiak mikor érnek meg igazán egy kapcsolatra úgy,hogy az érzéseik is stabilak legyenek,és mélyebbek alakuljanak ki?

2013. aug. 23. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt embere válogatja,van aki már 18évesen készen áll,van olyan is aki még 30évesen sem.
2013. aug. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.És szerinted a leghamarabb korhatár az érett érzelmek kialakulásánál a 18 éves kor a fiúknál? :)
2013. aug. 23. 05:41
 3/8 anonim ***** válasza:

ez a 18év csak egy iránymutató kor.ez sztem úgy született h régen vizsgálták az embereket és megállapították h ebben a korban már 'van annyi esze' az embernek és akkor legyen ez a felnőtt kor alsó határa. Usa-ban ugye ez 21év.ennyit erről.

Kérdésedre válaszolva,nem,de közelítőleg jó,bár kivételek mindig vannak,ne ez alapján válassz

2013. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 David Van Hellsing válasza:
47%

Hát én 14 éves vagyok,és nagyon komolyan veszem a szerelmet. De embere válogatja.

14/F

2013. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátom 16 éves kora óta szerelmes elég komolyan, és egy hónap múlva lesz 18, 2 év alatt azért elég jól megismertem, és még soha senkit nem láttam így szeretni. Szerintem sem konkrét az a 18, ha komoly egyénről van szó. Ellenben ha örök gyereklelkű az illető és képtelen megkomolyodni, akkor 25-30 éves korára sem lesz komolyan vehető. Bár ez csak egyéni vélemény.
2013. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 viktor123456 ***** válasza:

Az idővel okosabbak leszünk és rájövünk, hogy minden mindegy. Egyik nő sem jobb a másiknál.:-)

Az amit komolyodásnak gondolsz, az a lemondás, hogy egy másik nővel jobb lesz.:-)

Aztán 33 körül újra szabadok leszünk, levetjük a láncokat. :-)

2013. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az életkorral ez nem nagyon hozható összefüggésbe. Egy tizenéves érzelmei gyakran sokkal őszintébbek tudnak lenni, viszont ugyanilyen múlandóak is lehetnek. Hogy ebből a tiniszerelmes fázisból ki mikor nő ki, nem lehet megmondani. Van, aki sosem, és olyan is van, akinek soha nem is ezt jelenti a szerelem/szeretet.


Ne akard az életed ilyen szabályokkal könnyíteni, mert valójában csak megnehezíted majd. Ismerd meg az illetőt, térképezd fel és akkor tisztábban látsz. Ha életkorra vonatkozó szabályokat hozol, hogy megkíméld magad, azzal okozod magadnak a legnagyobb pofonokat...

2013. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Véletlen se vedd komolyan az életkort. Arra ne számíts, hogy valaki 20 évesen biztos komoly.

Embere válogatja. Járj vele hosszabb ideig, és ismerd meg Őt. Akkor tudod megállapítani, hogy komoly e, vagy nem.

2013. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!