Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a megbocsáthatóbb? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a megbocsáthatóbb? Ha elhagynak vagy ha megcsalnak?

Figyelt kérdés

Ha elhagynak, akkor az azt jelenti,hogy nem megbízható, hogy pótolható vagy számára, hogy cserbenhagy.


Ha megcsal, ha megbocsátasz lehet megteszi mégegyzser, stb, de attól még minden másban számíthatsz rá, és attólmég lehet hogy szeret.


Gondold át jól mielőtt válaszolsz!


minden válaszolónak zöldet nyomok!



2013. aug. 26. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
inkább az első, jobban bántana ha megcsalnának
2013. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Attól függ fiú vagy vagy lány.

Jöhet a zöld pacsi. :)

2013. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1
2013. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
megcsalás
2013. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első. Ugyanis az történhet tisztán is: "Elhagylak".

A második mindenképpen felér egy hátba szúrással.

2013. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Inkább, ha elhagynak..mert megbocsájtani megbocsájtok, csak onnantól kezdve barátként folytatjuk tovább.
2013. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1jobb 2 szarabb, hülyeség ha annyira szeret nem megy félre
2013. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1...megcsalás számomra nem megbocsájtható
2013. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
megcsalás rosszabb 4-es voltam.
2013. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megcsalás sokkal rosszabb. Mert akkor akivel együtt vagyok, az becsap, hazudik nekem és rettenetesen megbánt.

A szakítás szerintem egy sokkal egyenesebb dolog, hisz akkor nyíltan felvállalja az érzéseit, hogy már nem akar velem lenni és hogy jobb ha külön válnak az útjaink. Szerintem ez korrekt és tiszta sor, ezért ezt én sokkal jobban el tudom fogadni, mintha a hátam mögött megaláznának, megcsalnának és esetleg utána még ugyanúgy velem lenne, ugyanúgy belenézne a szemembe, mintha mi sem történt volna. A megcsalás sokkal aljasabb és kegyetlenebb, mint a tiszta egyenes beszéd és döntés.

23/L

2013. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!