Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdés hölgyekhez szól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furfangos Frigyes kérdése:

A kérdés hölgyekhez szól elsősorban. Ha megcsalnak benneteket, akkor az számít, hogy egyszer vagy többször, ugyanazzal, vagy több emberrel, vagy csak a megcsalás ténye ami fontos?

Figyelt kérdés
A megbocsájtás és vagy az újrakezdés szempontjából érdekelne.
2013. febr. 3. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy számítana, neked is számítana, hogy 1 adott emberrel csalt -e meg a nőd, vagy sokkal sokszor.
2013. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
De egy ujra kezdés előtt érdemes 1 lapra feltenni mindent, mert sokkal jobb alapokat teremt..
2013. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

számít..

1 félrelépést vagy esetleg többet ugyanazzal meglehet bocsájtani de hogy többet több emberel azt már nem .

2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megtudnám, hogy megcsalt, nem érdekelne, hogy kivel, mikor, hol, hányszor, stb.... Mert repülne, és nem lenne esélye soha többé.
2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít.. ha részegen lefekszik egy buliba egy ismeretlennel azt megbocsátanám, ha 1 éve kufircol mellettem valakivel azt nem, ha évente egyszer megcsal másvalakivel azt sem bocsátanám meg. Persze én csak utólag jönnék rá..
2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, de függetlenül ettől még tudni akarnám, hogy kivel. Nehogy már megfertőzzön, és én nem is tudtam róla.
2013. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében mindegy, a megcsalás ténye elegendő. Az csak tovább súlyosítja a helyzetet, ha többször is megtörtént, az, hogy kivel, vagy kikkel szintén nem számít már.


Megbocsátani ilyet csak egyszer lehet, ahhoz is az kell, hogy valami érthető és méltányolható okot hozzanak fel, amit hajlandó vagyok megérteni... Én még sosem bocsátottam meg ilyet, de el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor megtenném.

2013. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer lépett félre, akkor mondhatjuk, hogy megbotlott, félrelépett, megbánta, satöbbi. Talán ez a leggyengébb mindközül. Ha ugyanazzal az emberrel csal meg többször, azt már viszonynak hívják. Ha pedig más emberekkel, de szintén többször, akkor egy csalfa, reménytelen eset. Egyiket sem bocsátanám meg, mert a megcsalás nem fér bele abba a képbe, amit kapcsolatnak hívok. Ha ilyesmi felmerül, az maximum tengődés egymás mellett, vagy kavarás. Egy igazi kapcsolatba ilyen nem fordulhat elő.
2013. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem mindegy, de szerintem senkinek. Ha a párom egyszer egy buliba összekeveredett mással és nem történt semmi, csupán egy csók, azt még megtudom bocsátani. (nem mondtad mit értünk megcsalás alatt)

Ha lefeküdne valaki mással, számomra valószínűleg nem lenne enyhítő körülmény az, hogy csak egyszer történt meg. Megtette és ezután képtelen lennék megbízni benne, tönkre tenni magamat lelkileg pedig nem akarom az állandó bizalmatlanság miatt.

Ha többször is megcsalt, akkor számomra tökéletesen mindegy lenne, hogy egy nővel, vagy többel... Ahogy előttem már írták ezek már csak súlyosbító tényezők, tuti biztos, hogy nem bocsátanám meg. 3 gyerek mellett lehet elgondolkodnék, de aki ezt ennyiszer képes megtenni azzal, akit elvileg szeret, azzal szerintem már fölösleges erőlködni.

2013. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha egyszer is megcsalna valaki ki vágnám mint macskát sz.rni! A megcsalás a világ egyik leggusztustalanabb dolga.Aki egyszer megtette,megteszi később is.Nálam nincs újrakezdés,meg megbocsájtás.
2013. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!