Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarja, hogy nála aludjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy nála aludjak, szeret de nem akar a barátnőm lenni. Miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval röviden, tömören:

23/F vagyok, 120km-re lakok a "barátnőmtől" ő 19/L. Mielőtt találkoztunk vagy 2 hónapot beszélgettünk teljesen jó volt minden, már nagyon kívántuk egymást szóval minden nap "csináltuk" egymás hangjára is teljesen felizgultunk... utána 1 hónapja voltam nála kb. először, nagyon feloldottak voltunk, az első csók is nagyon fasza volt, 2x is kinyaltam és azt mondta soha senki nem nyalta ki ilyen jól... azt mondta, hogy az első csók után lesz a barátnőm. Ugyanis ő kb 5 hónapja szakított a barátjával aki mindig csalta meg ilyenek... 2 évig voltak együtt kb. Szóval én utána rá is kérdeztem és azt mondta, hogy szeret de ő nem akar magának barátot, megérdemelném, hogy a barátnőm legyen de nem akarja. Két hét után mentem hozzá megint, akkor is csodálatosan érezte magát alig tudtuk abbahagyni a csókolózást, a nyalás-falást... szóval szeretjük és nagyon kívánjuk egymást ezt így elhiszem. Utána való héten is mentem, az is nagyon jó volt... szeretkezni még nem akart bár én kész lettem volna rá. Előző héten volt a születésnapom, de a pótvizsgája miatt nem találkoztunk, hogy tudjon készülni... holnap megyek hozzá és akkor azt mondta, hogy szeretne sexelni is... de nem ez a lényeg. Nem akarja, hogy ottaludjak nála, multkor már összevesztünk azon, hogy miért nem akar velem járni... de nagyon. Hogy nem akar kapcsolatból kapcsolatba menni, ő nagyon szeret engem de nem akar barátot... szó sincs arról, hogy mással lenne közben ez 100% biztosra tudom, hisz egész nap otthon van és beszélünk tulajdonképpen. De nem akarja, hogy ottaludjak sehogy nem tudom rávenni. Sajnos csak 5 órákat vagyunk együtt és mielőtt indulunk olyan rossz kedve van, hogy nem akarja, hogy elmenjek... szóval olyasmin veszekedtünk, hogy kérdezte ugyan mi lenne más ha azt mondaná járunk, hisz úgysem találkozik senkivel tényleg mással nem akar lenni csak velem pedig nagyon gyönyörű lány és rengetegen írnak neki, hívják minden hova... de tényleg nemet mond és ezért sem értem miért nem akar velem járni. Nem akarom ráerőltetni de mi lehet az ok? Még rákérdeztem az előbb, azt mondta nem vagyok a barátja így nem aludhatok ott... facebookon kivan rakva, hogy kapcsolatba vagyunk azt látja mindenki, de így kettőnk között nem mondja ki. Holnap kiderül, hogy tényleg igazán szeret-e de feltétlenül tudnom kell, hogy ha még nem is járok vele akkor érdemes várni? Érdemes megvárnom amíg ő úgy szeretné? Nagyon fontos nekem ez a lány, rengeteg problémát oldottunk már meg együtt és tényleg úgy érzem, hogy szerintem még soha nem voltam ilyen szerelmes... de ez az ottalvás kikészít, hogy csak 5 óra hosszát tudok vele együtt lenni :(


Ő még nem volt nálam, de utána tervezném meghívni ha végre egyszer vele aludhatnék... előre is köszi a válaszokat.



2013. aug. 26. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami böki a csőrét az biztos, lehet az, hogy még nem hívtad meg az otthonodba pedig ő már sokszor, vagy bármi más nem tudom erre neked kell rájönni.
2013. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sok problémája volt mostanában... sokat is veszekedtünk a pótvizsga miatt és már volt olyan, hogy azt mondta egész nap beszélünk, hanyagoljam kicsit... kicsit rosszul esett mert nem rég meg azt mondta éjjel nappal velem akar lenni. Hát volt egy nap, hogy hagytam... csak este írtam neki. Azt mondta minek írok? Egész nap leszartam mostmár ő fog engem leszarni mehetek aludni. Írtam neki, hogy neharagudj, te kérted én csak jót akartam neked... erre egyből azt mondta jó, bocsánat nagyon szeretlek cica meg ilyenek... talán holnap ugye megyek hozzá és utána hanyagoljam néhány napig? Nem tudom mit higyjek vagy mit tegyek kicsit meg vagyok zavarodba pedig amúgy nagyon határozott és céltudatos férfi vagyok...
2013. aug. 26. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény lány nem nagyon tudja mit akar..


Ez a viselkedés meg amit az előbb írtál le, hogy először azért szól, hogy ne írj neki, aztán meg azért, hogyha egész nap nem írtál akkor már most se. NAGYON- NAGYON bizalmatlan, ezért nem akarja, hogy ott aludj és ezért nem akarja még hivatalosítani kettőtök között a dolgot. Ami érthető is, csalta a barátja. Adj neki időt, és bizonyíts :) Ha eddig ilyen jól megvoltatok, akkor ez már csak jobb lesz, de nehogy megbántsd. Egyébként az jó ötlet, hívd el magadhoz. Látni fogja, hogy komolyan gondolod :) De szerintem addig ne feküdjetek le, amíg ilyen bizalmatlan. Lehet nagyon vonzódtok egymáshoz, de én várnék még.

2013. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm... igazad van! Nagyon köszi utolsó válaszoló amit írtál... az exéről sok rosszat mesélt, hogy állandóan más nők után kajtatott, pedig ő gyönyörű egyébként és nála sokkal rondábakkal foglalkozott, stb. stb... és hát elég nehéz volt így is elnyerni a bizalmát, még most sem érzem, hogy teljesen bízna bennem pedig megadtam a facebookomat is neki. Nem fogok ráerőltetni semmit, majd hagyom hogy magától jöjjenek a dolgok. :) Köszönöm a válaszokat mostmár rájöttem mit kell tennem, mégsem én vagyok a szar csak mégjobban kell bánnom vele! :) Még 8 óra és láthatjuk egymást! A sextől meg csak jobb lesz az egész mert kötődik akkor hozzám és én hozzá és így talán több lesz a bizalom!
2013. aug. 27. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!