Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Ott aludjak vagy ne ennyi idő után? Komolyan gondol engem egyáltalán? Lányok! (vagy akár fiúk) segyítsetek! Többi lent

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 leszek és van egy kapcsolatom. Nem rég találkoztunk, de nagyon jol érezzük egymással magunkat. Sajnos cak ritkán tudunk talákozni, mert 2-3 órára lakik tőlem, ráadásul a busz jegy is drága. De sok dolgot nem értek..Félek, hogy csak egy nyári kaland vagyok. De néha meg úgy érzem, hogy le tudjuk győzni a távot. Mikor találkozunk egyfolytában ölelget, puszilgatja a kezem és szeretget. Vagy úgy alszunk el a réten,hogy össze ér a szánk..szoval csodálatos. Az első randi úgy indult, hogy teljesen egymásra másztunk..nyak puszi és társai. (jo hogy nem pettingeltunk) nagyon megijedtem. Megkértem, hogy lassitsunk, mert ez nem én vagyok. Lassitottunk. Most jó. Azt beszéltük meg, hogy elmegyek hozzá aug végén. Szeretné,hogy ott is aludjak. De nekem ez még korai lenne. Erre nagyon szomoru lett és mondta, hogy ebben nincs semmi..külön szoba, ágy. majdhogynem összevesztünk. "mert hogy nincs időnk mindent megnézni egy fél nap alatt" most egy napba akar mindent bezsufolni? :-S most ez csak egy kaland? vagy komoly? ha kaland lenne nem akarna haza vinni nem? félek, hogy elveszítem.
2009. aug. 16. 13:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és ha haza visz...azthiszem az anyukája is ott lesz (akinek már mesélt rolam) meg ugye a barátok. Meg van egy lány..akibe szerelmes volt évekkel ezeött, de tartják a kapcsolatot..sőt. Nagyon szereti. Most is megy hozzá 2 napra a haverjaival. Csomot mesél rola...meg,hogy csodás ember. Ezt hogy reagáljam le? :-S kicsit bánt.
2009. aug. 16. 13:51
 2/17 A kérdező kommentje:
mert nekem is van sok fiu barátom. Akiket nagyon szeretek...de valahogy nem jutna eszembe dicsérni neki őket.
2009. aug. 16. 13:51
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és meglep kis édes ajándékokkal...táskába rejtett csoki stb..félek,hogy nehogy azért adja ezeket, hogy bevigyen az ágyba
2009. aug. 16. 13:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónap után aludtam ott a barátomnál, semmit nem csináltunk az égvilágon, mert mégnem voltunk rá készek, pedig imádtuk egymást, és egymás mellett aludtunk. Attól, hogy ott alszol náluk, nem kell mindjárt arra gondolni, hogy szex lesz. Ha megbeszéled vele, hogy te hogyan képzelted el ezt az egészet, akkor nyilván nem fogja rád erőltetni a szexet, ha szeret téged.
2009. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Ha még nem állsz készen a szexre akkor ezt mond meg a srácnak is de ettól föggetlenül szerintem simán ott aludhatsz nála majd jót dumáltok nevettek stb.. nem kell rögtön ágyba bújni...

A volt barátnőről meg az a véleményem h ha fontosabb lenne neki mint te akkor nem mesélt volna neked róla és nincs abban semmi ha néha találkoznak vagy dumálnak...

Szerintem nem csak egy kaland vagy a srác számára, beszélj vele sokat mond el az érzéseidet és a félelmeidet is.. Minden bizonnyal meg fog érteni ;) sok sikert :)

2009. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze, nincs semmi az ottalvásban. De már első odautazásomkor? Nem fura ez? És, hogy érted, ha többet jelentene a lány neki akkor nem mesélne nekem rola? Nekem sem jelentenek többet a barátaim...de mégsem beszélek arrol ,hogy mennyire imádom őket.
2009. aug. 16. 14:15
 7/17 anonim válasza:
hát ugy értettem h ha nem csak barátság lenne köztük akkor nem mesélt volna róla... biztos h nem csal meg nyugi :)
2009. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Messziről jött veréb azt csipog amit akar"! Pedig szerintem arra megy ki a játék,hogy ágyba vigyen aztán pá-pá,mert hiába hazavinne a mai szülők általában modern szülők és ők úgy vannak vele pláne ha a kicsi fiáról van szó hogy egy újabb trófea vagy a kisfia számára sőt még kedvesek is lennének veled,hogy nehogy gyanút fogjál.Arra meg,hogy külön szoba csak annyi a véleményem,hogy addig tart csak az ígéret míg ott nem vagy utána már úgyis belemennél "nemcsak az egy szobában alvásba hanem (SEX) majd aztán (alszunk egy ágyban)"másnap természetesen pá-pá kedves ennyi voltál de vigasztaljon hogy nagyon finom voltál!

Készülj fel kedves mert ez akármilyen szépnek ígérkezik szerintem sokkal szebb az a kapcsolat mikor ha bármi bánt ott vagytok "(egymás szájában)"egymáshoz közel.Nem pedig 2-3 óra utazás és még anyagilag is bírni kell!

"Tudom fájhat ez most neked nagyon de hidd el ez egy őszinte sráctól jött figyelmeztető igazság"

Hidd el elfog jönni az igazi és meglátod nem lesz 2-3 órányira tőled!És még a féltékenységet is könnyebb átvészelni közelről mint távolról!

2009. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja és vigyázz mert lehet,hogy a volt barátnőjét akarja látni benned mert még mindig ő a nagy ő azért beszél "áradozik"róla!!!!

Hidd el nekem mert énis valaha ezt csináltam a csajokkal!Már nem vagyok rá büszke de megtörtént!!!!

2009. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Uh basszus :-(( de nem minden srác ilyen nem? Nem biztos, hogy csak azért szeretné, hogy ott aludjak nem? JAJ ne..:-( ja és tudja, hogy velem nem történne szex...szűz vagyok és még az is akarok maradni.Hát ez a komment most rettenetesen rossz volt. De azért persze...köszönöm. (ja hozzá tenném, hogy 2 éve nem volt kedvese.) Ezekszerint nem jelentek neki semmit?? :-((
2009. aug. 16. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!