Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problém: a páromat a mamája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herczegh Attila kérdése:

Problém: a páromat a mamája nevelte, mivel a családtól elvette, hogy ő nevelje. A család úgy él, hogy amit keres megy a közösbe, és abból gazdálkodnak, mama megmondja mit lehet venni, és ki mit csináljon. Normális ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom 20 éves, és a mamája mellett kell aludnia. Van 2 nagybátyja, akik a szomszédos szobában laknak, és nekik sem lehetett párjuk, mert a mama fenyegetőzött, és elmart mindenkit. Mivel a mama látta rajtam, . Hogy jól megvagyunk az unokájával, így mindenbe belekötött, és azt mondta a lánynak, hogy ha engem választ akkor többet nem mehet haza, és neki még nem kell szerelmesnek lenni. Most a lány nincs velem, mert nem akarja, hogy otthon veszekedés legyen. Én 28 leszek, és azt is megkaptam, hogy idős vagyok a lányhoz. Vélemény? Mit tehetnék?

2013. aug. 27. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ilyen idióta, barom családba nem házasodnék.
2013. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ebből azt vágtam le hogy a vénasszony tiszta bolond.

Ne hogy már az unokája pénzét ő tegye le a családi kasszába mit képzel magáról azt kéne vele megértetni hogy 20 éves az unokája nem 10 meg mi az a 8 év szüleim között 10 év van és már vagy 20 éve vannak együtt én vagyok 16 éves.

2013. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fognám a lányt és lelépnék vele.

Ez a nénike olyan mint egy diktátor..

2013. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyám... az öregasszony és az egész család idióta. Mi a bánatért hallgatnak a nagymamára ennyi idősen?

Idős nem vagy hozzá én 17 vagyok barátom 24 és már egy jó ideje megvgyunk.

2013. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan ha 20 éves a lány, akkor semmi köze hozzá.
2013. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nővéremnek a régi párja ugyan ilyen volt...Ott hagyta a nővérem őt és jól is járt, mert azóta megtalálta az igazit és nagyon boldogok :) Ne házasodj ilyen családba...Hogyha nem képesek talpra állni és a nagymama irányít, akkor ott komoly gondok vannak.
2013. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szeretem nagyon ezt a lányt...sok csalódás ért már az életben, és igaz eleinte bizalmatlan voltam vele, de beleszerettem, és harmonikus kapcsolatban voltunk..soha nem volt még ilyen párom mint ő...
2013. aug. 27. 13:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én mondtam a lánynak, hogy költözzünk össze..és a családja csak elfogadja a döntését, mert akkor mennyire szeretik, ha nem mehetne emiatt haza..mert úgy cselekedett, ahogy ő akar...én persze már az elején biztosítottam afelől, hogy a családja nálam nem n negatív, mert őt szeretem..így ennél fogva soha nem beszéltem a családja ellen...
2013. aug. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!