Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » 16-éves vagyok! A mama nevel!...

16-éves vagyok! A mama nevel! De azt mondja hogy ingyen élő vagyok. Ti szerintetek az ilyen ember mi?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Valamiért biztos kibukott rád, nem véletlenül mondta. Ettől függetlenül nem volt szép, de nem is gondolta komolyan.
2013. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha jo tanulo vagy ès segitesz otthon akkor nincs igaza..de ha nem tanulsz jol vagy nem sulizol ès nem is melozol ès a szüneteidbe nem vàlalsz diàm munkàt akkor igen az vagy.
2013. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Talán tőle kellene megkérdezned, hogy mi az ami miatt így gondolja. Biztosra veszem, hogy ezt már meg is tette, csak ép elfelejtetted megosztani velünk. Hol vannak a szüleid? Miért a mamád nevel?
2013. jún. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
a felnőttek el vannak tévedve, rettentő nagyképűek tudnak lenni, azt hiszik ők mindig, mindenkinél jobban tudnak mindent.. Az en anyám is folyamatosan ezt vágta a fejemhez. Most, hogy kereső vagyok, ki akarja velem fizettetni visszamenőleg azt a pénzt, amit rám költött, amíg kiskorú voltam. Ezert mondtam, hogy más bolygón élnek, irreális elvárásaik vannak, és nem evilági gondolkodásmódjuk. Szerintem ne törődj vele, ő se gondolja komolyan.
2013. jún. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Egy ostoba fajankó, ráadásul egy rosszindulatú d.ög, aki leragadt valahol 50 évvel ezelőtt. Egy mai 16 éves nincs azon az érettségi fokon, mint valaha. Mások a feltételek, más a környezet, más az élet. Nyílván terhes neki az, hogy nevelnie kell téged, és már nagyon zavarna el a francba.


Ilyenek a buta, gonosz nők. :( Tapasztalat.

2013. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Egy nagymama viszont ma is öreg már a gyerekneveléshez, főleg egy 16 éves fiúhoz. Fáj a lába, háta, és nem semmi egy 16 éves étvágyához való dolgokat még hazacipelni sem, nemhogy a háztartást vezetni. Nálunk a nagyszülők csak délelőtt tesznek- vesznek délután már fáj mindenük, pihenniük kell. Jópár utcával laknak odébb, de így is mi és az unokák is segítenek minden nehezebb dologban (cipekedés, nagytakarítás, kert)

Örülünk, hogy vannak, és leülhetünk beszélgetni.

Martin, szeresd, és vigyázz rá!

Mi ősz óta gyászoljuk az apai nagypapát. Tudod az élet véges, és a legvége sokszor tele van fájdalommal és gyötrelemmel.

2013. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dr. Ignácz Zsuzsanna válasza:
100%

Egy családban valóban Neked is tenni kell valamit, jól tanulni, esetleg segíteni neki, vagy dolgozni...kérdezzed meg mit szeretne Tőled..

Ha valóban csak kihasználod őt, a végén a te őnértékelésedddel lesz baj, és te fogod magadról ezt gondolni.. ami hidd el sokkal rosszabb , mintha ő mérgében mondja.

2013. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Legszi válasza:
100%
Akarmilyen korulmenyek kozott eltek is, ilyet egy felelosseg teljes felnott ember nem mond. Ha vallalta a nevelesed, akkor azt addig mig gye4ek vagy nem kell megfizetned. Sem anyagiakkal, sem termeszetbeni javakkal. Az mas kerdes, hogy te mennyire vagy lelkiismeretes. Viszonozni illik a torodest, megpedig figyelmessegel. Eszreveheted, hogy tele a mosogato, vagy a szemetes. Esetleg kupi van a szobadban. Vagy porszivozni kellene. Ilyesmiket. Ha tisztelettel beszelsz vele o is maskepp fog viselkedni veled. Kedveskedessel szereld le... :)
2013. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves fiú már nagyon sokat tudna segíteni, kérés nélkül is. Ha azt mondta rád, hogy ingyenélő vagy, akkor v.színű, hogy csak heréskedsz nagyanyádon, és arra se vagy képes, hogy a piszkos zoknid bedobd a szennyes közé, nemhogy a mosógépet elindítsd. Szóval, kedves Martin, kapd össze magad, emeld fel a feneked a számítógép elől, és állj be mosogatni a nagyidnak.


Ja, és a kérdés:

"Ti szerintetek az ilyen ember mi?" - egy megfáradt nagymama, aki egy kamasz kénye kedvére nem hajlandó csicskázni reggeltől estig.

2013. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki hogy nem vagy intézetbe....és ahol laksz és enni kapsz és meg kapod a lehetőséget hogy ember legyél (tanulhatsz) ott igen is segítesz még ha nem kérnek akkor is...tudod hálából...!!!Gondolom a nagyid már fel nevelt egy két embert de egyet biztosan is...és dolgozott is vagy dolgozik is...és nagyon nem köteles téged nevelni tartanni tanitanni köszködni...Úgy fogd fel hogy neki pihennie kéne mert Ő már 1000% hogy le rakott valamit az asztalra de te még semmit!!!!!!!!!!!Segíts neki mindenbe és tanulj...és ha nehezen jöttök ki válalj diák munkát.
2013. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!