Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek jól tettem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek jól tettem ezt?

Figyelt kérdés

szóval az exem szakított velem, de most megint írt ma, hogy engem szeret és hogy megbánta. Én 2 hónap időt kértem tőle amíg átgondolom. Ha ti is így cselekedtetek volna akkor megvárjátok a 2 hónapot vagy továbbléptek?


Azért kértem időt mert nem tudom mit akarok. szeretem de mégse....


köszi 22/L



2013. aug. 28. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Amin két hónapot kell rágódni, az már döglött kutya.
2013. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szakított?

Mit akarsz csinálni 2 hónapig?

2013. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért pont 2 hónap ezt hogy számoltad ki? szerintem ha már ezen egyáltalán elgondolkodtál az nekem a helyében azt jelentené,hogy menthetetlen a helyzet,egy ideig probálkoznék de 2 hónap...ugyanmár.te sem gondolhatod komolyan,hogy 2 honap mulva majd felhivod,hogy szia kicsim legyünk ujra együtt
2013. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másik kérdések alatt írták, hogy újrakezdés után mégegyszeri szakítás lesz többnyire, de én nemtom. Tényleg am az kéne, hogy miért szakított.
2013. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van mikor lávsztori' lesz belőle, de kevés esély rá. Ha nagyon akar téged, akkor kivárja, ha nem, akkor nem is érdekled igazán.
2013. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"szeretem de mégse" <--ebben benne van a válasz...szerintem hagyd a fenébe :)
2013. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül szakított veled. Ha újra találkoznátok újra előjönne a probléma amit nem bír benned.
2013. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!