Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért utálnak a fiúk? Sajna...

Miért utálnak a fiúk? Sajna nem tudom a választ és ezért tettem fel.

Figyelt kérdés
Budapesten élek,kedvenc filmem a vasember,szeretem a tekkent (ps2-re) odavagyok a princ of persia-ért-bár nincs sok alkalmam játszani...-zenében a gépzenéért nem vagyok oda de azért van amit imádok,és a rock sem áll távol tőlem,de általában poppot hallgatok.(three days grace, tankcsapda, linkin park,aljas kúszóbab :) )(útálom a 1 Directiont,justint,és sp-t).ovasni is szeretek,és szerintem azért van egy csepp humorom, és tömegcsaj sem vagyok.hamarosan most töltöm a 14-et és nem értem hogy mi bajuk a fiúknakvelem...?!!
2013. júl. 10. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talám az hogy nem vagy cseppet sem lányos !
2013. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem is én írtam ! O.O"
2013. júl. 10. 09:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik, a korosztályod nagyon éretlen még ebben a korban.
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor skizó vagy?
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
nem vagy még elkésve.ha most,általánosban nem találsz senkit.a szakközépben/gimiben úgyis megismersz olyat aki hozzád illik ;) az öltözködésed,azért ne legyen annyira fiús!:))
2013. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokan pont az ilyen lányokat szeretik :)
2013. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
öltözködésem,az kifejezetten nem fiús,de a válaszolók többsége szerint azért mert túl fiús, és túl fiatal vagyok...és ebből 2 dolog derült ki,1. nem ismerem magam eléggé,2.minden kortól függ (?)
2013. júl. 10. 09:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Hidd el majd 3-4 év múlva minden más lesz.
2013. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is utálnak, csak ÉRETLENEK, nem tudnak veled mit kezdeni.
2013. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az mondjuk fel sem merül, hogy nem az ízléseddel van a gond, hanem a viselkedéseddel, külsőddel stb stb olyan dolgokkal amikből az első benyomás jön
2013. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!