Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél évig együtt voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél évig együtt voltam egy sráccal, de most új kapcsolatom van. Mit tegyek? (részletesen lejjebb)

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal, de ez a kapcsolat igazából mindig is rossz volt, de hitegettem magam, hogy jó jó ez csak mélypontban vagyunk. Ezt sem mondogahattam magamnak mindig így néha úgy éreztem elegem van ebből az egészből. Ilyen pillanatomban történt hogy az előző barátomat megcsaltam (egy csók részegen). Eltelt egy év és csak akkor szakítottunk és most van új barátom, akit nagyon szeretek, de nem tudom hogy elmondjam e neki hogy hűtlenkedtem. Félek hogy nem fog bízni bennem, viszont nem akarok egyáltalán titkokat előtte. Vélemények? Mit tegyek?

2013. aug. 28. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nah, az a nő/férfi, aki egy ilyen előadást nyom, arról egy okosabb ember pontosan tudja, hogy egy hatalmas kamugép, és a hűséghez köze nincs az illetőnek.

Úgy hogy jól gondold meg, hogy minek próbálod előadni magad, mert ezek öngól kategória egy intelligensebb okosabb ember előtt.


Az ostobáknak nyomathatod.Talán ideig-óráig benyelik, de elöttük is ki szokott derülni.

2013. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj elmondanod.Nem a múlt számít.Abban a kapcsolatban ez megengedődött részedről.De te is többet tapasztalsz magadból, és ez a lényeg.Ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt, hogy nem mondod el.Ha nagyon szeretnéd elmondhatod neki később, ha már érzed ez nem jelenthet problémát.Mert nem egy múltbeli emberrel van együtt a párod hanem a jelenben veled!Ha igazán szereted és ő is téged, akkor elfogadja, hogy az a múltban történt egy teljesen más helyzetben.De nem fontos elmondani.Ez nem titok.Mert el szeretnéd neki mondani, csak félsz attól, hogy ezzel téged be fog azonosítani.Tehát ha elmondod és ez történik, akkor mondd neki, hogy ne azonosítson be téged egy múltbéli dologgal, mert most a jelenben vagy és őt szereted.Ez akkor volt.De ne érezd magad rosszul a miatt ha nem akarod elmondani.Csak szeresd őt és később már nem fogod ezt problémának érezni!
2013. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne mondd el !

Egy régen, részegen elcsattant csók miatt ne csinálj magadnak bonyodalmat.

Gondold végig, te hogy látnád ezt a helyzetet : ha bevallod, társadban ott marad a kételkedés, hogy őt is bármikor megcsalhatod.

Jó, ha levonod ebből azt a következtetést, hogy ne részegedj le, mert akkor nem tudod magadat kellőképpen kontrollálni.

2013. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!